Ніка Найз• 17 апреля в 07:48
Якщо 17-річні хлопці не стануть на облік до 31-го липня, їм загрожує штраф від 1
Якщо 17-річні хлопці не стануть на облік до 31-го липня, їм загрожує штраф від 17000 до 25000 грн, — Telegraf () з посиланням на ТЦК
Юнаки, яким виповнилось 17, можуть обрати один з двох варіантів, як їм стати на облік, а саме:
✔️через додаток «Резерв+», уточнивши персональні дані в електронному кабінеті призовника;
✔️у районному (міському) ТЦК та СП, подавши необхідні документи.
Ответ дляМышка L
А хтось реально пробував юнаків ( тих хто перший раз) поставити через резерв плюс? Бо син за кордоном, а атестат за 11 клас потрібен. Думаю через резерв достатньо, чи потім з´ясується, що ще потрібно ВЛК проходити все рівно
Без ВВК не получится однозначно! Просто об этом случайно забыли написать
Krasotka-d9fd• 17 апреля в 08:27
А реальна тема - как штрафовать несовеошеннолетних детей?
Какое имущество у ребенка? Мопед оформленный на маму?
Ответ дляKrasotka-d9fd
Никто не собирается штрафовать 17 летних и нарушать закон!
Дано 6 мес на постановку на учет! К тому времени уже исполнится 18 и привет законный штраф!
Ответ дляМышка L
Невже атестат за 11 клас не видадуть без постановки на облік? З Вузом може і були би проблеми, а зі школою не повинно бути