Педиатор_я• 17 апреля в 18:32
Вы кеды, кроссовки, лоферы надеваете на босую ногу?
Результат:
вже голосів:
61 (57.55%)
Ношу с хлопковыми носками
26 (24.53%)
Со следами (хлопок)
9 (8.49%)
На босую ногу
6 (5.66%)
С капроновыми носками
3 (2.83%)
Другое
1 (0.94%)
Следы (капрон)
Само_достаточная• 17 апреля в 18:33
Все с носками, не могу на босую ногу, мне неприятно и это сильно изнашивает стельку и внутреннее покрытие обуви
Чеширская кошечка• 17 апреля в 18:38
Только босоножки на голые ноги.
Все остальное с носками/следками хлопковыми
Светка-пипетка• 17 апреля в 18:40
Днями бачила відео - слідок можна вдягати на устілку, а не на ногу)
Анчо Ус• 17 апреля в 18:45
Могу иногда и без носков но хлопковые точно не надеваю..такие носки только дома ношу
Идууу--уууу блин• 17 апреля в 18:58
И с хлопковыми, и с капроном.
Прям озадачилась, что выбрать 🤔
Сама купляю квіти• 17 апреля в 19:02
Пробовала на голую ногу, ужасно неприятно. Хлопковые короткие носки.
Зам. зав. Анонима• 17 апреля в 19:11
Шкарпетки. Якщо чесно, то ніколи не пробувала без, завжди здавалося, що точно натре ногу
Этожзвяздаяегообожаю• 17 апреля в 19:28
Ответ дляСветка-пипетка
Навіщо?)))
Светка-пипетка• 17 апреля в 19:29
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Навіщо?)))
Ну щоб міняти слідок, а не устілку прати) І щоб нога залишалась босою.
Я ще не пробувала, але на замітку собі взяла, бо люблю ходити без шкарпеток у кросівках
Я пані прохана...• 17 апреля в 19:30
Шкарпеток зараз на будь-який смак, кому довгі, кому невидимі, не уявляю на босу ногу, перш за все це не гігієнічно, нога пітніє, навіть якщо зараз хтось буде доказувати , що ні)
Малая Налегке• 17 апреля в 19:34
Ответ дляdulenok
Кроме босоножек все остальное ношу с носкам х.б., короткими или длинными. Следы не могу, они у меня не держатся
У меня тоже, с пятки слазят.
ОбережнаЯ• 17 апреля в 20:12
Ответ дляМалая Налегке
У меня тоже, с пятки слазят.
Сліди ноунейм з базару чи Ашана теж злазили. Два роки тому спробувала сліди від Calzedonia - супер, зовсім не злазять! Купила одразу 5 пар різних кольорів і щаслива.
Короткі ношу, до котиків. Сліди ні - сповзають всі що пробувала. А короткі є такі з ризинками на щиколотці і на ступні ще одна - беру чоловічі, тоді не злазять. Маю 41. Всі жіночі мені замалі, через це і злазять. Але хочу спробувати на босу ногу , літні варіанти спробувати, бо в шкарпетках відчуваю , що мені зажарко, капронки взагалі парять дуже.
Проня_Прокоповна• 02 мая в 12:03
як носити лофери з носками? їх видно, як олух
носки сліди у 99% спадають
Педиатор_я
• 02 мая в 16:08
Ответ дляПроня_Прокоповна
носки сліди у 99% спадають
А на босі ноги - негігієнічно. Ноги пітніють у всіх.
Проня_Прокоповна• 02 мая в 18:56
Ответ дляПедиатор_я
Дезодорантом пшикайте і не будуть
В носках ще гірше пітніють, тим паче в капронках