Люблю Украину• Изменено 18 апреля в 10:44
Ортамол для зору вітаміни - брати чи є щось краще?
Дякую
Перша леді колгоспу• 18 апреля в 10:53
Як на мене, ортамол просто розпіарені. Мені Zest подобаються. Але вітаміни зір вам не відновлять, якщо дефіцити не є причиною падіння зору
З вишневого садка• 18 апреля в 10:55
Все для зрения это пустышки
Овощей и фруктов свежих и любимых ребенком лучше ему купите
ДлинноНожка• 18 апреля в 10:55
І що в цьому бренді кардинально відмінного від інших? Повно на айхерб з аналогічним складом. І дешевше.
Але реклама робить своє
Люблю Украину
• 18 апреля в 11:03
Ответ дляПерша леді колгоспу
Вікова проблема з зором
Перша леді колгоспу• 18 апреля в 11:07
Ответ дляЛюблю Украину
Вікова проблема з зором
Спробуйте зарядку для очей + вітаміни. Я сама так роблю в надії, що допоможе)) Але з очима більшу роль відіграє генетика
ПочтальЁнша• 18 апреля в 11:11
Ответ дляДлинноНожка
Але реклама робить своє
Які?
ДлинноНожка• 18 апреля в 14:13
Ответ дляПочтальЁнша
Які?
Подивіться на сайті.
Там повністю вказано склад. Відгуки. Рейтинги. Достатньо інформації для свідомого вибору