задумчивая мордочка• 18 апреля в 18:15

Кто работал/работает в тц в магазине одежды

Или ваши знакомые может. Как вообще работа сложная? Опыта у меня нет, хочу попробовать
Не гавкаю- но охраняю• 18 апреля в 18:16
Работала в Вайкики
До этого работала операционной медсестрой
Ну что хочу сказать - операционной куда сложнее
автор задумчивая мордочка • 18 апреля в 18:17
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Работала в Вайкики
Расскажите про вайкики пожалуйста. Вам тяжело было? Все время на ногах? Или хоть иногда присесть можно? У вас была ставка и процент?
Суцільна зрада• 18 апреля в 18:19
Треба знати деякі нюанси роботи.
Який час зміна? Чи можна вам виходить в туалет і скільки разів?
Чи зможете ви присісти за зміну?
Хто буде вас навчати і хто з вами на зміні? Чи зможете ви брати лікарняний і як це буде компенсуватися? Чи зможете ви помінятися змінами при необхідності? Чи не будуть вас штрафувати і за що? Ну і чи будете ви мати % від продажу?
автор задумчивая мордочка • 18 апреля в 18:21
Ответ дляСуцільна зрада
Треба знати деякі нюанси роботи.
Чи зможете ви присісти за зміну?
Про туалет капец. Могут не разрешить😮
Остальное все рассказали по тел. Ещё пойду к ним на собеседование. Про штрафы уточнять буду, это важно
Слоник-тоник• 18 апреля в 18:52
Мала досвід роботи в одному магазині французького бренду.
Так от. Робочий день з 9 до 18.
Час обіду (робіть в цей час шо хочете) його компанія не оплачує.
За всю зміну можна двічі присісти по 20 хвилин, це офіційно, в кімнаті (не в залі де ходять покупці).
З/П була непогана, страховка, багато плюшок, а після 6 місяців роботи - ще більше.
Але, я витримала 3 дні. Ноги шо ласти.
Подякувала і пішла. Бо то такий ритм не для всіх.