Шпондєр• 18 апреля 2025

Вам подобається domol?

Взяла у ватсонс гель для прання для білого і для чорного Domol. Хтось пробував? Як воно?
Весёлая морковка• 18 апреля 2025
Взяли так пробуйте, что уже спрашивать, потом нам расскажите
автор Шпондєр • 18 апреля 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Так просто цікаво чого чекати 🤣
Пасхальний тролік• 18 апреля 2025
Беру для посудомойки. И для уборки. Стирка не понравилась
Алина-1240• 18 апреля 2025
Не понравилось.понравился оттуда экомикс, дешево, но все средства прижились
Тепличная• 18 апреля 2025
Нет, не нравится
Престидижитатор• 18 апреля 2025
Мені подобається приємний аромат, набагато краще за інші, я задоволена
Відірву та викину• 18 апреля 2025
Гелі для прання та гель для миття посуду не сподобалися. А от гель для унітазу Домол для мене найкращий
Пьяная вишня• 18 апреля 2025
Я порошок беру, меня устраивает, но и каких-то сильных пятен нет на одежде
ЯсноВидящая• 18 апреля 2025
Я для чорного гель купую, непоганий. Джинси і шкарпетки ним перу.
Сорочки і футболки через раз, бо якщо кожне прання, може залишитися запах.
Аріель краще справляється з запахом.