Завжди недо...• 19 апреля 2025
Хочу дещо запитати. Пітніє вночі підліток
Приїхали в гості батьки, в дитина ( 14 років) перекочувала до мене на деякий час спати..і я помітила що вона в сні пітніє.
Вдома тепло, бо на вулиці потепліло,але ще не настільки жарко щоб спітніти вночі.
Мокра шия, і спина, верхня частина, волосся хоча й довге не мокре , іноді.
Я страшний канцерофоб, і знаю що нічне пітніння то є дуже недобре.
Але це пітніння також є різне. Скажіть коли це погано і яке то пітніння страшне?
Або може варто щось перевірити?
Завжди недо...
• 19 апреля 2025
Ответ дляЯ натуралка
вит Д проверить
Дитина п´є ще з осені дозу 2000 постійно. Але дякую, перевірю. Його нехватка може таке давати?
Завжди недо...
• 19 апреля 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Уже была такая тема, слово в слово. Что вам там советовали?
Була схожа тема я читала, то не моя. Але там сказано було що то нормально. Я вирішила створити свою, може щось порадять і направлять
Марафетчица• 19 апреля 2025
За час з минулої теми вже можна було стільки всього перевірити...
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3695661
Секс-Бомба• 19 апреля 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Что значит постоянно? Вы без назначения врача и анализа его так долго даёте? Если есть дефицит, это очень маленькая дозировка
сладкий_ноябрь• 19 апреля 2025
Здати ЗАК + на вітамін Д + на цукор
Якщо все ок, то йти до ендокринолога.
Нічний дожор• 19 апреля 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Это много как для профилактики
сладкий_ноябрь• 19 апреля 2025
Ответ дляМарафетчица
Мда…… я так розумію, що автор за ці 3 тижні взагалі нічого не робила :)
Прикольно
Завжди недо...
• 19 апреля 2025
Ответ дляМарафетчица
Вибачте то не моя, т т недавно зовсім була схожа тема . Цю не читала. Дякую , зверну увагу на ендокринолога. Це може бути по його частині?
Нічний дожор• 19 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Прикольно
У автора новая паранойя пришла на смену лимфоузлам
Завжди недо...
• 19 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Здати ЗАК + на вітамін Д + на цукор
Якщо все ок, то йти до ендокринолога.
Зак здавала минулого тижня він ідеальний. Цукор, дякую, візьму до уваги.
Нічний дожор• 19 апреля 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Не гоните, там тема под копирку
Завжди недо...
• 19 апреля 2025
Ответ дляЗалізна пані
сердце проверьте ребенку + эндокринолог
А що саме серце? Я робила ехо десь кілька років тому було все в нормі
Козяка-маляка• 19 апреля 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Узи сердца с доплером
Нічний дожор• 19 апреля 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Узд
Залізна пані• 19 апреля 2025
Ответ дляЗавжди недо...
идите к кардиологу- она скажет,кардиограмма+ свежее обследование,это же подросток-может резкий рост
Завжди недо...
• 19 апреля 2025
Ответ дляЗалізна пані
Дякую після свят піду . Але були б ще якісь симптоми, хіба лише пітніння вказує на серце? Є ще по ендокринології по УЗД ознаки аіт .
Нічний дожор• 19 апреля 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Ну то лечите ребенка, вам еще в той теме писали, что щитовидка может быть. Вы тут строчите 🤦♀️
Залізна пані• 19 апреля 2025
Ответ дляЗавжди недо...
ой,с подростком лучше перебдеть..чтобы не пропустить не дай бог какую нибудь проблему.
Завжди недо...
• 19 апреля 2025
Ответ дляНічний дожор
Мені ендокринолог нічого крім йосену не приписав.
Ушла и Пришла• 19 апреля 2025
Здається ви будете новою мамою-зіркою на форумі 😁
То мама-лімфовузол, а ви.🤔..поки не знаю.
Ну нічого, вам ще придумають прізвисько.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3705325
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3697404
Я розумію, що ви як мама переживаєте за здоров´я дочки.
Але ви вже були у сімейного лікаря і ендокринолога.
Розповідали про свої скарги і спостереження.
Здавали деякі аналізи і робили обстеження.
Скоріше за все лікарі сказали, що немає явних ознак якогось серйозного захворювання.
І необхідно лише спостерігатися.
Але ви вірите не лікарям, а жінкам із інтернету які понаписують лише свої припущення і порадять здати десятки не безкоштовних аналізів?
Чому ви не довіряєте лікарям?
І необхідно лише спостерігатися.
Чому ви не довіряєте лікарям?
Завжди недо...
• 19 апреля 2025
Ответ дляУшла и Пришла
І необхідно лише спостерігатися.
Чому ви не довіряєте лікарям?
І необхідно лише спостерігатися.
Чому ви не довіряєте лікарям?
Я не знаю чому не довіряю. Просто бачу що таке пітніння не може бути нормою. Ендокринолог припустила що це через аіт, але не на 100 відсотків. Тут пишуть що варто серце перевірити, і я вже хвилююсь. Бо ендокринолог не казала нічого такого. Я коли розказувала що дитина пітніє, вона каже що це може бути через аіт, але на 100 відсотків не знає.
Марафетчица• 19 апреля 2025
Ответ дляЗавжди недо...
*Тут пишуть що варто серце перевірити, і я вже хвилююсь*
Тут пишуть такі ж нервові мамочки як і ви, які в очі не бачили вашу дитину, які не бачили результатів аналізів дитини, які послухали ваш переляканий опис ситуації.
Може почніть зі свого здоров´я?
Приймайте заспокійливе.
І довіряйте лікарям.
Ще й дитині нерви робите🤦
Може почніть зі свого здоров´я?
Приймайте заспокійливе.
І довіряйте лікарям.
Ще й дитині нерви робите🤦
КрестьянинДиор• 19 апреля 2025
Ответ дляУшла и Пришла
І необхідно лише спостерігатися.
Чому ви не довіряєте лікарям?
І необхідно лише спостерігатися.
Чому ви не довіряєте лікарям?
В каком смысле «новой»? Это она же.
Так же зациклена на наблюдении за детьми. Так же открывает одинаковые темы. Так же врет, что предыдущие темы не ее.