Манула• 19 апреля в 14:58
Чому журналісти ЗЕ-марафону роблять вигляд, що не бачать мера Дніпра Філатова?
До нас повернились темники з ОПи часів януковича чи це така самоцензура?
"Знову влупили, цього разу вже не шахедами, а ракетами.
Але я не про це.
Кожного разу коли я приїжджаю на місце прильотів, то журналісти «Телемарафону» роблять вигляд, що… мене не бачать.
Виглядає це дуже кумедно.
Брати інтервʼю у всіх навколо, але поруч зі мною проходити потупивши в землю очі.
Особливо, якщо врахувати те, що як колишній журналіст, я знайомий майже зо всіма «колегами».
…
Висновків не буде.
Просто огидно."
Але я не про це.
Виглядає це дуже кумедно.
…
Висновків не буде.
Просто огидно."
Веточка сакуры67• 19 апреля в 15:09
Вони багато чого роблять вигляд , що не бачать. Про Харків одна і та картинка, яка вже задовбала
Ответ дляMila228
Тому що Філатов конкурент Зеленському. В нього велика підтримка, він досвідчений господарник. Якби балотувався я б голосувала за нього.
Наче ж Філатов ніколи не заявляв про бажання йти у президенти. А жаль ...
Напевно якщо ти не прогинаєшся перед найвеличнішим, то тебе записують до ’ворогів’
Ответ дляMila228
Он мудак и хам, которого свет не видывал, его посадить нужно было ещё за мост, на котором он украл 500 млн долларов. Его ненавидит весь город. Про парковки и его оффшоры знает вся Украина. Кому-то он исправно платит, раз его до сих пор не посадили. А после его комментов жителям города: «вы будете срать кирпичами» и за тому подобные фразы ему никогда не отмыться.
Vlada-Maria• 19 апреля в 16:55
Ответ дляРеверанс
Зеленський,це істеричка,яка не любить конкурентів.
При найменшому сумніві зразу приймає міри.
Гидко.
відразу пригадується Єфим Шифрін з його ’мал клоп, на вонюч’
Ответ дляirin-chic
Кажіть за себе, ’весь город’ це лише ваше особисте ставлення. У мене та мого оточення нормальне відношення до нашого мера