Я погнала• 20 апреля 2025

Щастя для волосся на розлив вдома? Хтось робив?

Зараз бачу продають на розлив різні японські продедури щоб робити їх вдома і не переплачувати, серед них Напла, Лебел, Шисейдо, Токіо Інкарамі. Серед інших Джойко. В мене блонд, хтось робив собі вдома?
Куда_бежать• 20 апреля 2025
Зачем ?
Санта Барбара• 20 апреля 2025
Пробуйте , автор, потом расскажете
автор Я погнала • 20 апреля 2025
Ответ дляКуда_бежать
Зачем ?
Щоб не переплачувати в салоні від 1 тис грн, для підтримання стану волосся
Куда_бежать• 20 апреля 2025
Ответ дляЯ погнала
Я просто мою шампунь и кондиционер
В салоны не хожу, волосы отличные длинные и густые
автор Я погнала • 20 апреля 2025
Ответ дляКуда_бежать
Я просто мою шампунь и кондиционер
Вам повезло от природы, мне конечно не так повезло такого ухода не достаточно, тем более еще осветляет волосы
Не против• 20 апреля 2025
Автор яка проблема з волоссям, який ефект ви очікуєте отримати від процедури?
автор Я погнала • 20 апреля 2025
Ответ дляНе против
Хочу щоб перестало ламатися ( не скажу що сильно) і щоб почало рости, трохи є пухнастість
Глас_Народа• 20 апреля 2025
Ответ дляЯ погнала
что с окрашиванием?
автор Я погнала • 20 апреля 2025
Ответ дляГлас_Народа
что с окрашиванием?
Раз на 6-8 місяців роблю техніку Аір тач, періодично тонування
Все буде• 20 апреля 2025
Робила токіо. Купила на розетці
Не против• 20 апреля 2025
Ответ дляЯ погнала
Я робила у салоні, мій майстер рекомендував. Не можу сказати що отримала вау ефект, трохи гладкіше волосся. Ефект від процедури не довго тривалий.
У мене блонд. Мені краще підходить домашній догляд. Маю редкен і дві маски від лейбл.
Ось ця штука дуже подобається, і загалом ця серія подобається
https://makeup.com.ua/ua/product/1117525/
автор Я погнала • 20 апреля 2025
Ответ дляНе против
Дякую)
автор Я погнала • 20 апреля 2025
Ответ дляВсе буде
Робила токіо. Купила на розетці
Як вам?
Все буде• 20 апреля 2025
Ответ дляЯ погнала
Як вам?
Непогано, але це процедура накопичувальна, потрібно продовжувати ррбити далі, щоб повністю зрозуміти
автор Я погнала • 20 апреля 2025
Ответ дляВсе буде
Так я планую обрати щось одне і робити раз на місяць
Все буде• 20 апреля 2025
Ответ дляЯ погнала
Інкарамі краще за щастя ( моя суб´єктивна думка)
Ампули від брае, бонд енджел, теж класні
автор Я погнала • 20 апреля 2025
Ответ дляВсе буде
Бонд енджел брала щось не зайшло
Все буде• 20 апреля 2025
Ответ дляЯ погнала
Бонд енджел брала щось не зайшло
Ампули?
Stepa_nida• 20 апреля 2025
Для мого волосся найкраще лікування це l`Anza Ultimate Treatment.
Але я не беру його на розлив, купую весь набір і мені вистачає приблизно на півтора роки (довжина волосся по талію).
автор Я погнала • 20 апреля 2025
Ответ дляВсе буде
Ампули?
Такий догляд