Дівчата,можливо хто підкаже як бути.Потрібно купити квитки до Вінниці на потяг,коли я в застосунку ввожу маршрут мені на цей потяг пише, що квитків до Вінниці немає ,але коли я на цей же поїзд вбиваю маршрут від Києва і до кінцевої то квитки є.Чому до проміжних станцій видає, що квитків немає?Як бути?
diamond_shop• 20 апреля в 23:07
Ответ дляNil admirari
Дивно, що ви називаэете Укрзалізницю тершем відразу.
теж не зрозуміла в чому трешовість, це просто комерція, який сенс продати квиток на дальній потяг людині за три копійки посередині маршруту, вона по суті відріже можливість комусь купити повний квиток від Києва й до кінця
з власної історії, колись нам потрібно було дістатися додому до Києва на секундочку... зі Львова! так от, на прямі потяги на було квитки, а на проходящий нам підказали, що треба брати не зі Львова самого на на одну станцію раніше до Львова. тож у нас квитки були з Ходорова, а сіли ми у Львові, на ціну тоді не звернули уваги
diamond_shop• 20 апреля в 23:08
Ответ дляladad19
Підскажіть які тут нижні?10
нижні непарні, там де рисочка стоїть - таке й місце, якщо рисочка зверху - це верхнє, якщо знизу - нижнє
Апель-синка• 20 апреля в 23:08
Ответ дляladad19
Підскажіть які тут нижні?10
там же специально для Вас даже полки нарисовали: у нечетных внизу, у четных - вверху
diamond_shop• 20 апреля в 23:08
Ответ дляladad19
Дівчатка, підскажіть які там нижні? Верхній ряд чи нижній чи як зрозуміти?
над вашим постом моя Вам відповідь
Ответ дляТетяна23
Беріть з Києва. Сядете на своїй станції. Чи там велика різниця в грн?
Мені потрібно з Києва до Вінниці но видає що квитків немає на цей поїзд ,а якщо на цей же поїзд вбиваю квиток Київ Чоп то до чапа квитки є.на короткі дистанції не дає квитків.а якщо брати то кінцевої то сума нормальна там
diamond_shop• 20 апреля в 23:10
Ответ дляАпель-синка
я взагалі не розумію таких питань, по Україні це стандарт - парні верхні, непарні нижні, а от коли їхала до Хелму мало не нарвалася) добре що тут на порадниці прочитала, що тре на ті рисочки дивитися, бо по Україні не звертала уваги що вони намальовані, бо у потязі всліпу скажу де які місця, багато їжджу саме Україною
Ответ дляNil admirari
Ну а чого ні?
На один і той же потяг якщо береш квитки на коротку дистанцію то немає а до кінцевої є.то звичайно треш.
diamond_shop• 20 апреля в 23:11
Ответ дляМамулькаЮльки
а хіба до Вінниці тільки цим поїздом можна доїхати? є до Мукачева, Ужгорода, є поїзд Київ-Солотвино, він теж через ВІнницю ходить, ще поїзд до Рахова теж йде через Вінницю
Апель-синка• 20 апреля в 23:12
Ответ дляdiamond_shop
На Интерсити еще есть вариант доехать, но днём.
diamond_shop• 20 апреля в 23:12
Ответ дляМамулькаЮльки
Ну а чого ні?
а на яке число Вам потрібен квиток? зараз пошукаю)
diamond_shop• 20 апреля в 23:12
Ответ дляАпель-синка
до речі теж хотіла сказати, що є ж ’скажена електричка’
та ще до Вінниці, здається, й просто якась електричка ходила
Ответ дляdiamond_shop
Виходить вам їхати потрібно а іншим ні...круто....якби були як раніше швидкісні електрички то питань немає,але зараз їх повідміняли .і їхати з дитиною поїздом 2.5 години або звичайною 5-6 годин є різниця
Ответ дляladad19
Підскажіть які тут нижні?10
Парні це верх ,не парні - низ
diamond_shop• 20 апреля в 23:15
Ответ дляМамулькаЮльки
які до мене претензії? я начебто нікуди не їду
а коли їду, ще не було випадку, щоб не було квитків, не зрозуміла щось
diamond_shop• 20 апреля в 23:16
Ответ дляМамулькаЮльки
я з дитиною їздила 6 годин звичайною електричкою у Полтаву, точніше з двома дітьми, норм, в чому проблема?