МамулькаЮльки• Изменено 20 апреля в 22:30

Укрзалізниця це треш

Дівчата,можливо хто підкаже як бути.Потрібно купити квитки до Вінниці на потяг,коли я в застосунку ввожу маршрут мені на цей потяг пише, що квитків до Вінниці немає ,але коли я на цей же поїзд вбиваю маршрут від Києва і до кінцевої то квитки є.Чому до проміжних станцій видає, що квитків немає?Як бути?
Тетяна23• 20 апреля в 22:34
Беріть з Києва. Сядете на своїй станції. Чи там велика різниця в грн?
Мила 26• 20 апреля в 22:38
Так буває, коли вам їхати пару годин, а потяг дальнього маршруту. То квитки на станції, що поряд, з´являються в останні дні
Nil admirari• 20 апреля в 22:50
Дивно, що ви називаэете Укрзалізницю тершем відразу.
ladad19• 20 апреля в 23:01
Автор!!! Дякуючи Вам я зараз куплю собі білети. Не з проміжної а з початкової! Щиро дякую за тему. Не знаю чи проблем не буде?
Incol• 20 апреля в 23:04
Ответ дляladad19
А які проблеми, Укрзалізниця вам тільки вдячна буде.
ladad19• 20 апреля в 23:04
Підскажіть які тут нижні?10
ladad19• 20 апреля в 23:05
Ответ дляIncol
Ну мало лі. Не сіли на станції, щоб не продали комусь
Incol• 20 апреля в 23:06
Ответ дляladad19
Так не можуть продати те, що продано, у вас офіційий документ на руках.
ladad19• 20 апреля в 23:07
Ответ дляIncol
Дякую 🙏
diamond_shop• 20 апреля в 23:07
Ответ дляNil admirari
теж не зрозуміла в чому трешовість, це просто комерція, який сенс продати квиток на дальній потяг людині за три копійки посередині маршруту, вона по суті відріже можливість комусь купити повний квиток від Києва й до кінця

з власної історії, колись нам потрібно було дістатися додому до Києва на секундочку... зі Львова! так от, на прямі потяги на було квитки, а на проходящий нам підказали, що треба брати не зі Львова самого на на одну станцію раніше до Львова. тож у нас квитки були з Ходорова, а сіли ми у Львові, на ціну тоді не звернули уваги
slpplp• 20 апреля в 23:07
Укрзалізниця на цьому тупо заробляє. Наприклад якщо я їду 14 год , а попутчиця 2-2,5 години - ми платимо однакову вартість за квиток . За час моєї поїздки попутчиця змінюється 2 рази .
ivareka• 20 апреля в 23:07
Ответ дляladad19
Підскажіть які тут нижні?10
которые снизу подчеркнуты
diamond_shop• 20 апреля в 23:08
Ответ дляladad19
Підскажіть які тут нижні?10
нижні непарні, там де рисочка стоїть - таке й місце, якщо рисочка зверху - це верхнє, якщо знизу - нижнє
ladad19• 20 апреля в 23:08
Дівчатка, підскажіть які там нижні? Верхній ряд чи нижній чи як зрозуміти?
Апель-синка• 20 апреля в 23:08
Ответ дляladad19
Підскажіть які тут нижні?10
там же специально для Вас даже полки нарисовали: у нечетных внизу, у четных - вверху
diamond_shop• 20 апреля в 23:08
Ответ дляladad19
над вашим постом моя Вам відповідь
ladad19• 20 апреля в 23:09
Ответ дляАпель-синка
Сорян, я дуже зраділа що є квитки, нічого не бачу більше
автор МамулькаЮльки • 20 апреля в 23:09
Ответ дляТетяна23
Мені потрібно з Києва до Вінниці но видає що квитків немає на цей поїзд ,а якщо на цей же поїзд вбиваю квиток Київ Чоп то до чапа квитки є.на короткі дистанції не дає квитків.а якщо брати то кінцевої то сума нормальна там
ladad19• 20 апреля в 23:09
Ответ дляdiamond_shop
Щиро дякую!🙏🥰🌺🌺🌺
diamond_shop• 20 апреля в 23:10
Ответ дляАпель-синка
я взагалі не розумію таких питань, по Україні це стандарт - парні верхні, непарні нижні, а от коли їхала до Хелму мало не нарвалася) добре що тут на порадниці прочитала, що тре на ті рисочки дивитися, бо по Україні не звертала уваги що вони намальовані, бо у потязі всліпу скажу де які місця, багато їжджу саме Україною
автор МамулькаЮльки • 20 апреля в 23:11
Ответ дляNil admirari
Ну а чого ні?
На один і той же потяг якщо береш квитки на коротку дистанцію то немає а до кінцевої є.то звичайно треш.
diamond_shop• 20 апреля в 23:11
Ответ дляМамулькаЮльки
а хіба до Вінниці тільки цим поїздом можна доїхати? є до Мукачева, Ужгорода, є поїзд Київ-Солотвино, він теж через ВІнницю ходить, ще поїзд до Рахова теж йде через Вінницю
diamond_shop• 20 апреля в 23:11
Ответ дляladad19
Щиро дякую!🙏🥰🌺🌺🌺
будь ласка
Апель-синка• 20 апреля в 23:12
Ответ дляdiamond_shop
На Интерсити еще есть вариант доехать, но днём.
diamond_shop• 20 апреля в 23:12
Ответ дляМамулькаЮльки
Ну а чого ні?
а на яке число Вам потрібен квиток? зараз пошукаю)
diamond_shop• 20 апреля в 23:12
Ответ дляАпель-синка
до речі теж хотіла сказати, що є ж ’скажена електричка’

та ще до Вінниці, здається, й просто якась електричка ходила
автор МамулькаЮльки • 20 апреля в 23:14
Ответ дляdiamond_shop

Виходить вам їхати потрібно а іншим ні...круто....якби були як раніше швидкісні електрички то питань немає,але зараз їх повідміняли .і їхати з дитиною поїздом 2.5 години або звичайною 5-6 годин є різниця
автор МамулькаЮльки • 20 апреля в 23:15
Ответ дляladad19
Підскажіть які тут нижні?10
Парні це верх ,не парні - низ
diamond_shop• 20 апреля в 23:15
Ответ дляМамулькаЮльки
які до мене претензії? я начебто нікуди не їду а коли їду, ще не було випадку, щоб не було квитків, не зрозуміла щось
diamond_shop• 20 апреля в 23:16
Ответ дляМамулькаЮльки
я з дитиною їздила 6 годин звичайною електричкою у Полтаву, точніше з двома дітьми, норм, в чому проблема?