МамулькаЮльки• Изменено 20 апреля в 22:30

Укрзалізниця це треш

Дівчата,можливо хто підкаже як бути.Потрібно купити квитки до Вінниці на потяг,коли я в застосунку ввожу маршрут мені на цей потяг пише, що квитків до Вінниці немає ,але коли я на цей же поїзд вбиваю маршрут від Києва і до кінцевої то квитки є.Чому до проміжних станцій видає, що квитків немає?Як бути?
автор МамулькаЮльки • 20 апреля в 23:17
Ответ дляdiamond_shop
а хіба до Вінниці тільки цим поїздом можна доїхати? є до Мукачева, Ужгорода, є поїзд Київ-Солотвино, він теж через ВІнницю ходить, ще поїзд до Рахова теж йде через Вінницю
Я буду після роботи і мені тільки сей по часу поїзд підходить
автор МамулькаЮльки • 20 апреля в 23:17
Ответ дляdiamond_shop
а на яке число Вам потрібен квиток? зараз пошукаю)
26.04 після 18:00
Katya_• 20 апреля в 23:17
Ответ дляladad19
Підскажіть які тут нижні?10
Непарні
ladad19• 20 апреля в 23:18
Ответ дляМамулькаЮльки
Парні це верх ,не парні - низ
Щиро дякую! Особливо за тему. Я вже три дні мучалась, і автобус розглядала як варіант. А тепер купила без проблем.
diamond_shop• 20 апреля в 23:18
Ответ дляМамулькаЮльки
на Ваш поїзд є прямо зараз три місця у дитячому купе та три місця у жіночому купе, відправлення о 18.30
Апель-синка• 20 апреля в 23:19
Ответ дляМамулькаЮльки
Мені потрібно з Києва до Вінниці но видає що квитків немає на цей поїзд ,а якщо на цей же поїзд вбиваю квиток Київ Чоп то до чапа квитки є.на короткі дистанції не дає квитків.а якщо брати то кінцевої то сума нормальна там
на какое число нужен билет?
diamond_shop• 20 апреля в 23:19
я просто не врубаюся, 26 квітня це субота, сама їду в цей день) у напрямку Чопа але ближче, поїздом Київ-Солотвино що йде раніше, але ж це вихідний! або поїдьте у неділю, квитків валом, не розумію в чому тема взагалі
автор МамулькаЮльки • 20 апреля в 23:20
Ответ дляdiamond_shop
Дитяче мені не підходить бо одній дитині вже 14 років а там до 14 і чоловік.
автор МамулькаЮльки • 20 апреля в 23:22
Ответ дляdiamond_shop
Мені потрібно субота вечір .якби підходила неділя то питань не було б
diamond_shop• 20 апреля в 23:22
Ответ дляМамулькаЮльки
так, а сфігалі Ви вибачте, берете квитки за 6 днів до відправлення?

я беру квитки в день відкриття продажу - 0 8.00 за 20 діб! спеціально сиджу та вилавлюю, тому беру які хочу та куди хочу, бо в перші 30 хвилин квитків хоч дупою їж, а якщо такі напрямки як цей, то й за пару днів ще є

а Ви хочете поїхати у суботу, тобто у найбільш популярний день виїзду та ще й не взяти квитків заздалегідь, то хто ж Вам винен?

ну точно не Укралізниця
diamond_shop• 20 апреля в 23:24
наводжу приклад - у високий сезон ми їздимо в Буковель на лижі, якби я як Ви за 6 днів до від´їзду намагалася купити квитки, яких нема (ми теж не до кінця їдемо) то винен був би будь-хто, але не УЗ

просто треба все робити вчасно, й будуть завжди квитки наявні
ladad19• 20 апреля в 23:28
Ответ дляdiamond_shop

Ну різні бувають ситуації. Я от у відрядження їду. В пʼятницю спонтанно вирішилось. Туди взяли без проблем, а назад «хтось викупив всі білети» пише. А з точки А два вільні вагони. Я б і не знала, якби не автор, що таке може бути.
Апель-синка• 20 апреля в 23:28
Ответ дляМамулькаЮльки
Вы же писали, что с маленьким ребенком едете. А теперь уже и подросток 14+ с Вами. Какие еще подробности Вы от нас скрыли?
diamond_shop• 20 апреля в 23:29
Ответ дляladad19
у відрядження то Вам один квиток же, так простіше взяти те ж жіноче купе) або ще якось, та й електрички є, а автору подавай саме конкретний потяг, ніякий інший

я до речі, подивилася, на електричку Інтерсіті теж ще 92 місця на 26 числе у другому класі, щось квиток біля 200 грн коштує
diamond_shop• 20 апреля в 23:30
Ответ дляАпель-синка
думаю якщо тема провисить ще пару годин, ми дізнаємось багато цікавого, бо я перше що зробила, зайшла на УЗ, а там вагон квитків до Вінниці
Апель-синка• 20 апреля в 23:30
Ответ дляdiamond_shop
та я тоже удивилась )))
diamond_shop• 20 апреля в 23:31
Ответ дляАпель-синка
та я тоже удивилась )))
я просто за рік декілька разів катаюся туди-сюди й хочу сказати, що УЗ стає кращою рік від року, тому й дуже здивувалася прочитавши що там треш

згадалося, як на початку 90-х ми стояли черги в касах, а потім їздили на третіх полках у вагонах, де не було навіть стаканів! був тільки титан з кип´ятком, з того часу й досі я зберегла звичку їздити зі своєю чашкою психологічна травма
Апель-синка• 20 апреля в 23:33
Ответ дляdiamond_shop

я не знаю правил проезда в детском вагоне, туда разве только маму с ребенком впускают, а если мама с двумя детьми, один из которых старше 14, или мама и папа с ребенком, то папу или подростка не впустят, если они всей семьей едут?
Sicillia• 20 апреля в 23:45
Укрзалізниця - вогонь!
Апель-синка• 20 апреля в 23:46
Вот, почитала. Не пойму, что автора не так:
У дитячому вагоні можуть їхати батьки, родини з дітьми до 18 років. Однак в УЗ кажуть, що розрахунок робили більшою мірою на малих дітей.
’У нас немає обмеження по віку. Ми кажемо, що тут найцікавіше буде дітям від 0 до 8 років. Наприклад, може їхати сім’я: бабуся, дідусь, батько, мати, але повинна бути хоча б одна дитина, яка з ними подорожує’, – розповів співробітник ’Укрзалізниці’ Олексій Пугач.

Билеты на нижние полки есть, в детском вагоне.
MagaMama• 21 апреля в 00:13
Ответ дляМила 26
Так буває, коли вам їхати пару годин, а потяг дальнього маршруту. То квитки на станції, що поряд, з´являються в останні дні
Так буває навіть коли з Одеси до Львова. От до Львова нема, а до Ходорова, що далі, є
Мила 26• 21 апреля в 09:21
Ответ дляМамулькаЮльки
Перевіряйте інші станції, не тільки кінцеву, щоб було дешевше
Мила 26• 21 апреля в 09:27
Плацкарт до Стрия вам буде дешевше, ніж купе до Вінниці