Питання до тих, хто купував саме цей курс від Комаровського. Які ваші враження? Чи є дійсно толкова практична інформація?
Загалом читаю багато всього (книжки/форуми), але й багато всього забувається 😅
Тому хотілося б переглянути щось систематизоване, основну «вижимку», так би мовити)
Дайте згадаю• 21 апреля в 11:29
когда я родила, мне подарили его книгу ’ Здоровье ребенка и здравый смысл его родителей’
хватает с головой. но он тогда был просто врачом, не блогером)
Завжди мало• 21 апреля в 11:37
не партесь ютуб в допомогу.
на крайняк є книжка.
він класний мужик. завдяки його поясненням, порадам, моя дитина виросла здоровою без лишніх ліків, та лікарів.
на крайняк є книжка.
Леди_в_ночи• 21 апреля в 11:40
Ответ дляДайте згадаю
Я тоже делала все по книге, её хватает + форум был , сейчас не знаю.
Леди_в_ночи• 21 апреля в 11:42
Ответ дляЗавжди мало
не партесь ютуб в допомогу.
на крайняк є книжка.
А главное без паники родителей.
Грабля• 21 апреля в 11:45
Заходьте на його сайт і читайте книгу,то є сама більша вижимка.Люблю його дуже шкода що прочитала коли старшій вже було три роки,скільки б здоров´я я зберегла б дитині,а собі нервів
Каяспер• 21 апреля в 11:53
Книжка есть, выше написали. Но информация в ней и раньше подходила только по отношению к абсолютно здоровым детям. Если у ребенка аллергия, хроника, патология какая то, то это все не подойдёт.
Ответ дляГрабля
Саме на сайті книжок не знайшла, тільки посилання на різноманітні курси. Можливо, не той сайт дивлюсь)
Але вже глянула, що на олх можна затаритись його книжками 😅
Ответ дляКаяспер
Звісно, що всі ми індивідуальні) Я й не очікую, що книги/курси дадуть відповіді на всі-всі питання, але систематизовану базу - думаю, цілком можна отримати. Бо підготовка до народження дитини - то як ще один вступ до університету))
Каяспер• 21 апреля в 13:17
Ответ дляjustonequestion
Лучше найдите педиатра, по отзывам, хорошего, который ответит на все ваши вопросы по мере необходимости. Если экстренная ситуация, а день выходной, или ночь, можно звонить в скорую, не всегда требуется вызывать, но там могут подсказать.
Грабля• 21 апреля в 14:05
Ответ дляКаяспер
Так кожна третя стрічка про те як відрізнити невідкладну ситуацію і патологію,Там всі знайдуть корисне.В мене вже дорослі діти,а я й досі користуюсь його книгами,про ліки і невідкладну допомогу.І сучасні педіатри зараз теж опираються на ці основи.
Грабля• 21 апреля в 14:09
Ответ дляjustonequestion
Посібник для розсудливих,невідкладна допомога,і довідник ліків стоять на моїх поличках вже 15 років.
Ответ дляКаяспер
Дякую, про пошук педіатра - це дійсно хороша порада) бо цю сторону питання я поки не вивчала
Ответ дляГрабля
Дякую) думаю, варто поповнити свою бібліотеку)