ПадаюВреверансах• 21 апреля 2025

У вас тоже ступор що носить як потепліло різко?

І таке щороку.
Я не розумію що я носила в цей час чи при такій погоді того року.
Здається в мене ніц немає. Не розумію, що мені треба докупить.
А потім воно само собою якось по трохи знаходиться, щось купується.
Але в перші дні стан паніки.
Give us victory• 21 апреля 2025
Ага, в ступоре!
Отнесла вещи прошлогодние в кошик добра, решила что каждый сезон нужно менять :-) В итоге сижу полуголая. Собираюсь в трц, куплю что-то, чем можно прикрыть тело

Горськ• 21 апреля 2025
Все є,нема проблем.Від чого ступор.Вдягнула футболку.
_Юта_• 21 апреля 2025
Надела летнее платье, шляпку и босоножки. Крррасота! После стольких месяцев в штанах и пуховике…
Sonnig• 21 апреля 2025
Ответ дляanuta 27
Нет такого , просто достаю летний гардероб и начинаю кайфовать люблю летние платья , юбки
Особливо коли три роки на морі не була..
Біла як тот полярний відмідь..😣
Sonnig• 21 апреля 2025
Ответ дляFightingFox
Ага, в ступоре!
Гарних покупок 🤗