Каяспер• 21 апреля 2025
Долар, євро - що буде далі?
Сьогодні курс євро 47.65 очі аж округлились..а що ще далі буде?!
Результат:
вже голосів:
44 (65.67%)
Буде рости
23 (34.33%)
Впаде
Бабка_в_кедах• 22 апреля 2025
Ответ дляМилота
Все одно, зарплата в кронах - стабільна
По рахунку, щодо євро теж
Гривня да, падає кожен день
По рахунку, щодо євро теж
Гривня да, падає кожен день
При чем здесь вы с вашими кронами. Вы немного форум попутали
Милота• 22 апреля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Потому что это не евро растёт, а гривна падает
До остальных валют он не растёт.
ЭтаваНиМожетБыть• 22 апреля 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Мне прям уже интересно что дальше.
Даже непонятно почему валюта до этого не росла. Если все так и дальше будет идти с нашей внешней политикой и войной, то будет расти. Если снова начнут чего-то давать - остановится или даже чуть просядет. Но прогнозировать что-то весьма сложно
Шо тобі росте???
Долар стоїть на місці навіть падає!!!
А до курсу євро ми ніякого відношення немаєм
Долар стоїть на місці навіть падає!!!
Україна наше все• 22 апреля 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Шо тобі росте???
Долар стоїть на місці навіть падає!!!
О, люди с базара ворвались в тему.
Ты курс глянь и экономику поучи немного.
И новости читай - наша экономика собирается на евро ’завязаться’. И да, тогда по кросс-курсу будут доллар считать. Будет весело, тебе не понравится
Україна наше все• 22 апреля 2025
Ответ дляМилота
До остальных валют он не растёт.
И евро, и доллар обесцениваются, но медленно. И гривна - быстро.
ЭтаваНиМожетБыть• 22 апреля 2025
Ответ дляУкраїна наше все
О, люди с базара ворвались в тему.
Шо ти лєпіш...курс долара 40-41, зимою вроді до 43 доходив (лєнь графік шукати)
Тому в нас з акономікою все стабільно ...євро до нашої економіки як індикатор немає ніякого відношення
Річне коливання євро в діапазоні 1.1-1.2 це НОРМА
І як ми перейдим на євро то євро буде умовно стабільним а бакс по крос курсу буде ковбаситися як зараз євро...всього навсього!!!
Україна наше все• 22 апреля 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Та ты шо )))
ЭтаваНиМожетБыть• 22 апреля 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Та ты шо )))
А по суті...шо нетак?
Татишокати люба бабка на базарі вміє...давай трохи більше аргументів/фактів/економіки
-_- Анна -_-• 22 апреля 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Поясніть мені будь ласка, євро ще буде рости у найближчий час?
ЭтаваНиМожетБыть• 22 апреля 2025
Ответ для-_- Анна -_-
Середньо річний курс євро 1.1-1.2 (зараз він 1.15) якби зазор для росту є, хоча після різкого росту який відбувся йде корекція і подальший ріст (якщо є передумови для подальшого росту)
А нащо вам це? Хочити злити євро і в бакс зайти?
-_- Анна -_-• 22 апреля 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Та ні, все банально. Треба тур за курсом у євро сплатити. Не знаю що робити, зараз платити чи почекати
ЭтаваНиМожетБыть• 22 апреля 2025
Ответ для-_- Анна -_-
Якщо мова по тиждень два то може і трошки впаде бо після свят застій...чогось радикального наврят відбудеться....євро вже гарно стрельноло
-_- Анна -_-• 22 апреля 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Так, місяць в мене є. Дякую за роз´яснення)