Новопоштинская• 21 апреля в 22:20

Какие у вас критерии, если ищете мужа

Мои: не курящий; алкоголь - максимум раз в полгода; занимается спортом почти каждый день; есть ребенок; одногодкв или лучше чуть старше на пару лет; от 183 и с весом от 80-100 кг; есть свой дом с садом/лужайкой; говорит на нескольких инос ранных языках; живет в 10-15 минут от моей квартиры; страстный; добрый; человечный; имеет такие же политические взгляды, как и я; имеет такие же взгляды на жизнь и воспитание детей, как и я; щедрый ко мне и детям; зарабатывает от 5000 евро в месяц чистыми; не любит рыбалку, охоту, опасные виды спорта; не любит и не смотрит ужасы и триллеры; не ревнивый, но внимательный; любит делать подарки; вкладывается в мое хорошее настроение; любит меня и поддерживает, также и моих детей.
Что еще можно добавить?
Джага Джага• 21 апреля в 23:04
Гей гроші буде давати, а сексу требувати не буде або рідко.Самі плюси.
сладкий_ноябрь• 21 апреля в 23:05
Ответ дляВообще не факт
а если это толстый гном с 5 см?
Для мене зовнішність ніколи не була пріоритетною в виборі чоловіків, лише їх якості
Джага Джага• 21 апреля в 23:06
Ответ дляЗамулена ріка
Важко зрозуміти навіщо Ви такому ідеальному чоловіку, як Ви нафантазували, навіть якщо і є такий один на мільйон, якщо Ви звичайна, така як усі та ще й з дітьми, яких хочете повісити на його шию?
Вона багата дівчина з повної сімї.В неї батьки багаті.Вони її вивчили в університеті.В них є машина і будинок і квартира в місті.Для чого їй звязуватись з якимись засранцем в якого нічого немає і який ходить порваних носках і трусах і в проперджених штанах,який ще його дід носив?
Вообще не факт• 21 апреля в 23:06
Ответ длясладкий_ноябрь
а как вам Витя, который Павлик?
сладкий_ноябрь• 21 апреля в 23:07
Ответ дляВообще не факт
а как вам Витя, который Павлик?
Ви справді хочете про це поговорити?
Вообще не факт• 21 апреля в 23:08
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви справді хочете про це поговорити?
про Витю? неее
Джага Джага• 21 апреля в 23:08
Ответ длясладкий_ноябрь
Які ще якості мають бути, для того що б він вам сподобався,крім того, що б був багатим і з багатої сім´ї?
сладкий_ноябрь• 21 апреля в 23:21
Ответ дляДжага Джага
Писала вище
Джага Джага• 21 апреля в 23:27
Ответ длясладкий_ноябрь
Для мене лише два:
Щедрий
Має приємний запах
Все 😂😂😂😂😂
Що б від його запаху в вас підмокало і що б давав гроші.Правильно,а як по другому.Всі ми тварини і по запаху вибираємо собі партнерів.Я завжди це знав.Доречі,колись коли не було моди мити під руками і між ногами.Люди знюхувалися краще, бо кожен міг почути підходящий запах тіла ліпше.
Бабка_в_кедах• 21 апреля в 23:48
Это 25 разных мужчин, автор
Неместная Я• 22 апреля в 00:03
Ответ дляНовопоштинская
Спасибо ) удача пригодится )
секс вам видимо по описанию совсе не нужен
а вообще на няньку больше вас похоже ,чем на мужчину
Мадам Тю-лю-лю• 22 апреля в 05:58
Ответ дляДжага Джага
Ну,кавалер має бути слухняним,таким що б ним можна було керувати та що б він не гасив і не розумів наших маніпуляцій.Бажано що б він не був дуже розумним,багато інтелекту та сильно великий розум,може сильно нашкодити ділу.Такий що б нічого не читав і не сображав.Але що б розумів тільки те,що потрібно пахати,заробляти гроші і ложити мені на стіл зарплату ввечері.Звісно що зарплатна карточка що була в мене.Що б змирявся,коли я буду спілкуватися зі своїми друзями чоловіками,що б відпускав з подружками на дискотеку або в клуб на ніч.Кожного літа,він має купувати мені путівку за кордон,на Балі або щось типу того,але я їду з подругою,ми влаштовуємо діввішнік (відпочиваємо і розвиваємось).Що б був щедрий,любив дітей,а якщо потрібно що б любив і чужих діте.Що б добре заробляв,хоча б 200 - 300 тисяч в місяць.Такий має бути тупуватий,простий як дрова,що б лишніх питань не задавав і що б знав тільки як заробляти гроші і все,більше мені нічого не треба.Якщо ще щось згадаю то напишу.

+ Понятно,я навіть про це не пишу - що б мав хорошу машину,квартиру і будинок.Що б батьки були в нього багаті.Що б не пив і не курив і був спортивного вигляду.Ріст від 190.

+ Що б занадто часто не тра.ав бо я не люблю часто тра.атись.Максимум раз в місяць.І тоді коли я захочу.
Судя по тексту, ,,щоб нічого не соображав,, это вы про себя пишете. Печалька сплошная.
Тра Ля Ля• 22 апреля в 06:28
Ответ дляНовопоштинская
Тут за цей слиною захлинаються, клавіатури горять )) а ви два хочете ))
Якщо такі є, одного запасного візьму, про всяк випадок
Джага Джага• 22 апреля в 15:09
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ну ви ж десь далеко в глубині своєї жіночої душі розумієте що я то навпаки, розумію все надто добре.Можливо мабуть навіть набагато більше,ніж потрібно.