КликОЛЬКА• 22 апреля в 13:13

Чи робили ви лазерну корекцію зору?

Цікавлять відгуки, хочу їхати у Вінницю. Можете відгукнутись хто робив,як ви?
Тётя Хрюша• 22 апреля в 13:14
Робила. Чудово. Тут купа відгуків
автор КликОЛЬКА • 22 апреля в 13:17
Ответ дляТётя Хрюша
Робила. Чудово. Тут купа відгуків
Дякую,пошукаю
Наизнанку• 22 апреля в 13:25
Делала . Не в Виннице , ну по итогу довольна , но первые дни был ужас , тогда была истерика зачем я это сделала.
Мамзелькіна• 22 апреля в 13:27
Ответ дляТётя Хрюша
Робила. Чудово. Тут купа відгуків
А це боляче?
Тётя Хрюша• 22 апреля в 13:28
Ответ дляМамзелькіна
А це боляче?
Яка різниця? Ви і до стоматологів не ходите?
П.с. ні.
Мамзелькіна• 22 апреля в 13:30
Ответ дляТётя Хрюша
П.с. ні.
Чи були у вас неприємні відчуття під час цієї процедури?
Трахтибидох• 22 апреля в 13:53
Ответ дляМамзелькіна
А це боляче?
Відгуки на ютубі подивіться. Іноді біль страшенний. Я навіть не розглядаю такий варіант. Дивилась історію хлопця який почав стрімко зір втрачати, чуттєвість, на світло не може дивитись взагалі, після операції. Раміну послухайте як вона про операцію свою розповідає.
Трахтибидох• 22 апреля в 13:54
Ответ дляТётя Хрюша
П.с. ні.
Різниця велика, стоматологія це не зір. Який втратити легко і нові ніхто не вставить, як зуби.
Трахтибидох• 22 апреля в 13:58
Тричі подумайте дівчата, вивчайте питання, негативних відгуків про саму процедуру масса. Каються люди і кажуть краще б окуляри мінус 7 носили.
Мамзелькіна• 22 апреля в 14:00
Ответ дляТрахтибидох
Мій чоловік сказав,що зробить мені цю операцію (в плані оплатить її) ,але я дуже боюся.
Мамзелькіна• 22 апреля в 14:01
Ответ дляТрахтибидох
Повністю згодна з вами.Якщо вже так,то спочатку на одне око зробити,а через деякий час на друге.
Мамзелькіна• 22 апреля в 14:03
Ответ дляТрахтибидох
Моя покійна бабуся казала мені: От недарма ж лікарі-офтальмологи ходять в окулярах,включаючи тих,хто ці операції людям робить.
Тётя Хрюша• 22 апреля в 14:05
Ответ дляТрахтибидох
Немає страшенного болю. Не вводьте людей в оману, переказуєте плітки.
Позитивна• 22 апреля в 14:23
Ответ дляТрахтибидох
Про будь яку процедуру негативних відгуків маса
І про брекети, і про вініри
І часто вони приносять величезний урон здоровʼю і виправити це не можливо
І навіть звичайна пломба може покласти на операційний стіл (у мене так було). Але це ж не значить, що після такого я перестану зуби лікувати
Завтра не пью• 22 апреля в 14:59
Ответ дляМамзелькіна
Мне делал лазерную коррекцию врач, которому тоже ее делали. Рассказывал про свои впечатления, пока меня готовили к процедуре. Теория вашей бабушки ошибочна 😆. И да, бывает в лкз отказывают, есть противопоказания.
энциклопУдия• 22 апреля в 15:30
Ответ дляТрахтибидох
Скиньте ссылку на Рамину, не могу найти где она об этом говорит