Ніколи не збрешу• 31 октября в 20:24

Емболізація маткових артерій при міомі. Київ. Лікар,ціна.

Хто робив недавно? Київ,ціна,лікар. Порадьте. Як результат?
Дякую.
Пес Патрон• 31 октября в 20:25
Подруга робила у Верум.
У неї були гарні відгуки, памʼятаю, і все добре з часом.
СМСница• 31 октября в 20:28
Робила у інституті Шалімова дуже задоволена результатом. Звертайтесь в регістратуру, там все підкажуть.
автор Ніколи не збрешу • 31 октября в 20:30
Ответ дляСМСница
лікар? ціна?
автор Ніколи не збрешу • 31 октября в 20:31
Ответ дляПес Патрон
Подруга робила у Верум.
в Верумі не може бути погано. Але там і дуже недешево. Дякую.
Мой_ужин• 31 октября в 20:32
Об этом не спрашивали, но все же хочу заметить что эту процедуру не рекомендують делать тем кто еще имеет репродуктивные планы.
автор Ніколи не збрешу • 31 октября в 20:33
Ответ дляМой_ужин
дякую, все позаду вже давно
Пес Патрон• 31 октября в 20:34
Ответ дляНіколи не збрешу
В темі ви не згадували про свій обмежений бюджет на це. Тому я просто написала про те що знаю.
автор Ніколи не збрешу • 31 октября в 20:37
Ответ дляПес Патрон
я може туди і піду. але шестизначна цифра трошки вводить в ступор.
Пес Патрон• 31 октября в 20:38
Ответ дляНіколи не збрешу
Рішення не просто прийняти. Я вас розумію. Про суми, чесно, я зовсім не в курсі. Я не питала

Бажаю здоровʼя.
СМСница• 31 октября в 20:41
Ответ дляНіколи не збрешу
лікар? ціна?
Власенко Олена, не знаю працює вона там зараз чи ні, робила декілька років назад
Чупа-чупс• 31 октября в 20:49
Ответ дляМой_ужин
А почему?
автор Ніколи не збрешу • 31 октября в 20:50
Ответ дляСМСница
вона в Верумі працює точно
автор Ніколи не збрешу • 31 октября в 20:51
Ответ дляСМСница
ціна ?
Чемодан-Вокзал-Майами• 31 октября в 21:13
Ответ дляНіколи не збрешу
лікар? ціна?
Робила в 2019 в інст. Ромоданова у Альтмана, ціна вже не актуальна, все інше ОК.
Автор відкрийтесь, напишу тел лікаря, а ви вже самі перепитаєте по ціні і що потрібно (Київ)
60 метрів сметани• 31 октября в 21:36
Ответ дляНіколи не збрешу
Шестизначные цифры- таких цен нет. И нормальные врачи давно от ума отказались, слишком непредсказуемый результат и куча осложнений.
автор Ніколи не збрешу • 05 ноября в 21:33
Ответ для60 метрів сметани
в смысле нет? я консультировалась
60 метрів сметани• 06 ноября в 08:23
Ответ дляНіколи не збрешу
в смысле нет? я консультировалась
И что, что вы консультировались, полно непрофессионалов, которые за деньги и голову вам отрежут