Спасу мир• 22 апреля 2025

Як Вам ці джинси на мені?

Я не ношу джинси зазаичац, але хочу одні якісь купити щоб максимально мені пасували. Багато моделей погано сидять..
Це в території мін цін за 999грн мріяла. Правда цей 38розмір вверх просторий, а 36 малий в стегнах.
На фото наче не просторі вверх, але по факту там злетають
Результат:
вже голосів: 180
98 (54.44%) Шукай далі
38 (21.11%) Норм, але,бувають кращі
34 (18.89%) Пасує
6 (3.33%) Терміново худнути!Що за пузо?)
3 (1.67%) Інше
1 (0.56%) В колінах якось не дуже
Життє Бентежне• 22 апреля 2025
Неееее...
Не пириживай• 22 апреля 2025
Норм
Страхованная• 22 апреля 2025
Они ужасны.
Тем более, если всего одни джинсы ( не представляю как так) они должны быть идеальными!
Мальовнича даль• 22 апреля 2025
Впереди не нравится. На мне так многие сидят. Но все же существуют и подходящие модели, нужно искать
Natabond76• 22 апреля 2025
Wide leg приміряйте, думаю буде пасувати до вашої фігури
Страхованная• 22 апреля 2025
Какой бюджет?
Ленне-Рейма• 22 апреля 2025
Ответ дляNatabond76
Нет, с бедрами автора эта модель сделает ее тумбой
Мerida• 22 апреля 2025
Они вам не по размеру. Если стать ровно, то эти складки будут выпячиваться ещё хуже. Не ваш размер.
автор Спасу мир • 22 апреля 2025
Ответ дляСтрахованная
Они ужасны.
Бо зазвичай не подобається як сидять, тому і не ношу. Штани якщо ношу то легінси або брюки-палацо
автор Спасу мир • 22 апреля 2025
Ответ дляСтрахованная
Какой бюджет?
До 2тис грн
Страхованная• 22 апреля 2025
Ответ дляСпасу мир
До 2тис грн
Colin’s, H&M, Zara, даже sinsay. Там бут хоть одни , но идеальные.
ЖаннаНеАгузарова• 22 апреля 2025
Жопка мені подобається. А спереді оті мішки... Такоє.
Пошукайте ще і не наговорюйте на своє пузо, все з ним ок, просто ця модель на вас не дуже сіла.
Зайченя• 22 апреля 2025
Ответ дляСпасу мир
Они ужасны по крою и цветом,но то уже дело вкуса
Українська Мрія• 22 апреля 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
Нормальні бедра. Добре сядуть
автор Спасу мир • 22 апреля 2025
Ответ дляСтрахованная
Мені ще дуже не подобається коли потертостей ефект -,а таких багато((
Хочу колір більш соковитий, на коайняк вже такі варіанти як ці по розцвітці
автор Спасу мир • 22 апреля 2025
Ответ дляЗайченя
Мені хочеться щоб блакитний був не вицвілий і не темно синій і без потертого ефекту -,а це так рідко виявилося що бува(
Носки на подтяжках• 22 апреля 2025
Нормально сидят
Зайченя• 22 апреля 2025
Ответ дляСпасу мир
Да ну, джинсов море, как зайдешь в ТЦ, в разных магазинах глаза разбегаются.
Носки на подтяжках• 22 апреля 2025
Ответ дляСтрахованная
Колинз, синсей хрень

Ищите в H&m, zara, reserved, lindex, bershka 100% коттон
Ганцю в кєдах• 22 апреля 2025
С тем, что под джинсами, у вас все хорошо, а вот джинсы в топку. Ищите еще.
Апрель Ивановна• 22 апреля 2025
Ответ дляСтрахованная
Колінс підтримую
вкрации• 22 апреля 2025
Колір не універсальний і не актуальний. Знайдіть базові блакитні. Зара, манго, левайс
автор Спасу мир • 22 апреля 2025
Ответ дляЗайченя
То так здається коли нетовсті коліна і фігура відповідна.
В мене є галіфе-вушка на стегнах, але доволі стрункі щиколотки. І тому зазвичай краще вже легінси.. але хочу бути більш сучасною)) носити джинси яких все життя уникала бо не пасують
Зайченя• 22 апреля 2025
Ответ дляСпасу мир
Не надо леггинсы,умоляю
Алина-1240• 22 апреля 2025
Нормально
Білий Лосик• 22 апреля 2025
1000 грн за это?
В Заре распродажа была, по 15 евро джинсы
Вам телефонограмма• 22 апреля 2025
Страшні. Йдіть у Страдіваріус, Зару, Манго, докладіть трохи й купіть нормальні джинси
Пез Году Неделя• 22 апреля 2025
Ответ дляСпасу мир
В мене така ж фігура...знайшла свою модель в зарі, вже третій рік їх ношу. Модель схожа на вашу
автор Спасу мир • 22 апреля 2025
Ответ дляЗайченя
Не надо леггинсы,умоляю
Я завжди стегна прикриваю в легінсах
verschwommenheit• 22 апреля 2025
я бы женился