Топтунша• 22 апреля в 22:09

Побачила цікаву крос боді на вулиці фото не встигла

Звісно в інтернеті нічого схожого не знайшла. Підкажіть хто любить крос-боді. Може якісь цікаві варіанти є?
Кили и Манджаро• 22 апреля в 22:11
Это из серии: пойди туда, не знаю куда - принеси то, не знаю что.
Молчавочка• 22 апреля в 22:12
Игорек недавно хвастался новой сумочкой Шанель. Не видели? Хз как мне это попало в ленту, но вот мне повезло.
Просто Фіфа• 22 апреля в 22:13
Автор, ось цікаві варіанти
Дружная семейка• 22 апреля в 22:14
Така? Я сфоткала)
Молчавочка• 22 апреля в 22:14
Ответ дляПросто Фіфа
Автор, ось цікаві варіанти
А можно куда-то сдать свой живот? На сумочку
Дружная семейка• 22 апреля в 22:15
Ответ дляПросто Фіфа
Автор, ось цікаві варіанти
А де відділ для монет у вигляді верблюжої лапки?)))
Дружная семейка• 22 апреля в 22:15
Ответ дляМолчавочка
Можна обміняти на бананку у вигляді грудей
Простоваля• 22 апреля в 22:24
Я свій цікавий варіант замовляла пошити.
В тих кольорах, що подобаються саме мені.
я Кукарача• 22 апреля в 22:33
Ответ дляМолчавочка
Це як кума в мене працюю пластичним хірургом в приватній клініці, каже найпопулярніша операція зараз - викачують жир з живота і закачують в полові губи, я кажу вам донори жиру не потрібні ?))
Молчавочка• 22 апреля в 22:35
Ответ дляя Кукарача
Даже не знаю, что хуже, ваша история или про новую популярную в Лондонах процедуру, когда богатеньким буратинам вводят в кишечник какули какого-то племени, с кучей полезных бактерий.
Молчалка• 22 апреля в 23:36
Жизнь веселА