Сегодня я не я• 17 февраля в 00:23
Як би ви ставилися якби ваш сусід опинився транс жінкою?
Питання в темі в цілому.
Бонусне питання: вважали б Ви цю людину за жінку, чи вона все одно була би "чоловіком" для Вас? Чи залежить від того наскільки жіночо вона виглядала би / чи робила операцію і ТД?
Результат:
вже голосів:
45 (37.82%)
Так само як до будь-якої жінки
40 (33.61%)
Змішано, з обережністю
16 (13.45%)
Позитивно, підтримувала би
11 (9.24%)
Дуже погано; в дурку їх всіх
5 (4.2%)
Не дуже; дітей не пускала би
2 (1.68%)
Погано, дітей берегла би
Анонимушка• 17 февраля в 05:49
Ответ дляЛапка
Я живу в своїй квартирі вже 10 років і уявлення не маю про своїх сусідів, хто вони там, мені взагалі плювати.
Тоже не лезу в жизнь соседей. Но хотя бы знать наглядно и обменяться номерами не помешает. Мало ли какая ситуация.
Вкуси мене• 17 февраля в 05:55
Чому немає варіанту ’мені байдуже чоловік чи жінка, людина є людина’?
Вкуси мене• 17 февраля в 05:57
Ответ дляЛапка
Прикиньте, я жила в часи, коли у під´їзді, який не закривався, висів список прізвищ мешканців з вказанням квартири.
Криниця щастя• 17 февраля в 06:35
Ответ дляфан L.O.S.T.
У нас на танцы на каблуках ходит парень. Танцует очень даже ничего, причем на таких хороших шпильках. Транс, гей- мне абсолютно все равно. Мы перекинулись парой фраз и пошли каждый по своим делам
так танцует ?
ТаЕщеОптимистка• 17 февраля в 07:30
Не уявляю свого двометрового сусіда з бородою зі зі топ та басом з мейкапом та на підборах, людина він класна, все інше його особисте, не думаю, що йому конче потрібна моя думка.
Творю чудеса• 17 февраля в 07:36
Легко, якщо знайомитися після переходу. Тоді сприймається ну нейтрально.
А от коли ти людину знаєш 10 років, а потім раптово треба перестати називати її попереднім ім´ям і почати звертатися в іншому роді, ото дуже незручно.
ЧукИГеки• 17 февраля в 07:39
Одного ребенка бы точно не отпускала. Относилась бы к соседу нейтрально внешне, но брезгливо скорее всего .
Ядвига Юсьлегко• 17 февраля в 08:21
Ответ дляА я женатая
Мені подобається як транси роблять мейк ап. Жінки так не вміють
Як? Штукатуркой закатывают все лицо? Так это несложно. Побольше косметики, наклееные ресницы, толстый слой помады и вы почти монро
Контрольница• 17 февраля в 08:31
Ответ дляСегодня я не я
Дякую за думку. Хоча ґендер все-таки у мозку, я би сказала. Людина може виглядати як чоловік але відчувати себе жінкою.
Аналогія: мужикаста жінка з великими плечима та грубим голосом. Вона не перестає бути жінкою тільки тому що статура боді білдера... Наприклад...
Яке відношення це все має до добросусідства?
Я своїх сусідів пізнаю не завжди.
Аби музика не волала опівночі.
Я своїх сусідів пізнаю не завжди.
Аби музика не волала опівночі.
Садоводница• 17 февраля в 08:47
Ответ дляЛеди Репях
Есть мнение, что самые роскошные женщины - это мужчины))
Игорь тому подтверждение
Ловлю капці• 17 февраля в 08:52
Ответ дляСегодня я не я
наверное она имела в виду, что никто не спрашивает же: кто ты? 🤣
Если внешне непонятно, то люди то как поймут?
Летюча помилка• 17 февраля в 21:23
Ответ дляЗнаю бакси
Он умнее вас точно: такой херни он никогда не молотил, как вы)
Ну ок ))))
Кокосиха• 22 февраля в 22:38
Ответ дляСегодня я не я
Якщо плануєте з ним операцію, раджу взяти чергу в консультацію вже зараз. Треба написати на його мейл листа із запитом на рандеву.
Від нього секретар Вам подзвонить по вотсапу та назначить телеконсультацію з лікарем онлайн. (Я не знаю чи під час телеконсультації, чи під час другого аппойнтмента фіксують дату, наче під час телеконсультації, але це поточнити треба).
Консультація сама 140 євро, можна переказом платити. Я не брала консультацію, бо пішла з німецьким хірургом - виходить значно дешевше зі страховкою локально...
Поправляйтеся!!!
А можно еще один вопросик по немецким клиникам по срс?
Если сможете проконсультировать, буду очень благодарна.