Пишу, не читаю• 22 апреля 2025
Ви відчіпаєте знімний ремінець, якщо плануєте носити сумку в руках?
На вашу думку, якщо сумку несеш за ручку(ручки), як краще: ремінець не від´єднювати чи все-таки від´єднати?
Результат:
вже голосів:
20 (58.82%)
Від´єднати
14 (41.18%)
Не від´єднювати
Садова гойдалка• 22 апреля 2025
Ну это как минимум неудобно, если не только что сняли сумку с плеча. Можно внутрь сумки сложить не отстегивая, если конструкция позволяет.
Одна_на_всей_планете• 22 апреля 2025
Ніколи не знімаю. В руках окремо можна сумку потримати хвилин 10. Далі тобі треба практичність. І ти вішаєш її на себе