Пишу, не читаю• 22 апреля 2025

Ви відчіпаєте знімний ремінець, якщо плануєте носити сумку в руках?

На вашу думку, якщо сумку несеш за ручку(ручки), як краще: ремінець не від´єднювати чи все-таки від´єднати?
Результат:
вже голосів: 34
20 (58.82%) Від´єднати
14 (41.18%) Не від´єднювати
іронічна антитеза• 22 апреля 2025
Какой сложный вопрос. И не решишь без помощи.
Садова гойдалка• 22 апреля 2025
Ну это как минимум неудобно, если не только что сняли сумку с плеча. Можно внутрь сумки сложить не отстегивая, если конструкция позволяет.
Гербарія сушу• 22 апреля 2025
Никогда не ношу сумку в руках, поэтому никогда не отстегиваю
Одна_на_всей_планете• 22 апреля 2025
Ніколи не знімаю. В руках окремо можна сумку потримати хвилин 10. Далі тобі треба практичність. І ти вішаєш її на себе
Ворона• 22 апреля 2025
Я его обматываю вокруг сумки. Сумочки ношу небольшие и в основном в руках или на руке