Повелитель бітка• 23 апреля 2025

В дитини відколовся шматок зуба

Доброго дня, порадниці.
У дитини 15 років відколовся шматок зуба, оголилася пульпа. Він болить. Зуб тільки виліз недавно, корінь ще дуже слабкий. Це верхня четвірка. Відколовся так, цо немає десь четверті, але трохи нижче рівня ясен.
Ми в Англії. Стоматолог сказав видаляти без варіантів. Сьогодні назначили на видалення. Чи дійсно немає варіантів? В кого був досвід, що робити якщо відломався нижче рівня ясен?
Чижик Пижик• 23 апреля 2025
В Україні кладуть фтор і мажуть фторлаком, який робить захисну плівку
Чижик Пижик• 23 апреля 2025
Я б не погодилася на видалення, бо коли зуб вилізе можна зробити звичайну пломбу
З родзинкою• 23 апреля 2025
у нас бы вылечили и нарастили Думайте, может выгоднее в Украину мотнуться.
Библиотекарь• 23 апреля 2025
У нас хлопчику 10р. , теж відколовся зуб, постійний. Лікар закрила дірку відреставрувала , але сказала, що треба буде коронку одягати.
Мрії у вирії• 23 апреля 2025
Варіанти є, але вам вигідніше видалити там.
НашлаПерепискуМужа• 23 апреля 2025
Сходіть до іншого стоматолога. Можливо, є інші варіанти лікування.
НашлаПерепискуМужа• 23 апреля 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Так, але зараз хлопчик відчуває біль.
Мрії у вирії• 23 апреля 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Так, але зараз хлопчик відчуває біль.
Куди він повністю вийде? Він вже давним давно в порожнині рота.
Я таке знаю• 23 апреля 2025
Якщо у Вас є знайомий стоматолог, то проконсультуйтесь хоча б онлайн. Фото зуба + рентген думаю, йому буде достатньо, щоб прийняти рішення видаляти чи ні.
автор Повелитель бітка • 23 апреля 2025
Так, зуб повністю виліз.
НашлаПерепискуМужа• 23 апреля 2025
Ответ дляМрії у вирії
Так, я потім дочитала у автора, що зуб вже виліз та відкоригувала відповідь.