На привозе• 09 апреля 2025

Коли у ваших дітей випали зуби?

Цікавить 3,4,5 зуб (ікло і два після нього) В мого сина 11 років і 4 місяці. Випали лише 4-ки зверху, знизу хитається одна 3-ка.
Тобто майже 11,5 років і ще 10 молочних зубів.
Лікар сказав всі на видалення.
НаливайКа• 09 апреля 2025
доньці 10 років, залишився лише 1 молочний зуб, майже всі вирвала сама собі, лише 2 - лікар
Вам лікар таке після рентгену сказав? можливо вже постійні зуби лізуть, а нема куди?
БоВжеВільна• 09 апреля 2025
10 років, вже всі молочні випали, але лікарка здивувалась, каже ранувато
автор На привозе • 09 апреля 2025
Ответ дляНаливайКа
Робили панорамний знімок. Бачу постійні прямо під молочними, але хз чому вони тоді їх не витісняють. І переживаю як дитина буде їсти, якщо всі видалити. Лікар каже, що нормально все буде. Але може хтось мав подібний досвід.

Мій теж сам рвав, але це коли вони хитаються, а так стоять ще міцно.
НаливайКа• 09 апреля 2025
Ответ дляНа привозе

ті 2 зуба, що виривали в лікарні, за направленням ортодонта рвали: вона сказала, що вже час, і дійсно під ними вже нові зубки були повилазили... але так, щоб одразу всі вирвати - дивно
може треба сходити до іншого стоматолога
Манкоголік• 09 апреля 2025
13 лет в мае, только 8 коренных остальные молочные
ПодругаМужа• 09 апреля 2025
Автор, я вже точно не пам´ятаю, коли у доньки змінились всі зуби.

Але пам´ятаю, що достатньо часто доводилось виривати молочні зуби. Вже росли постійні зуби, а молочні майже не хиталися.

Перший раз вирвали відразу два молочних зуба, тому що вже почали прорізуватися постійні.
автор На привозе • 09 апреля 2025
Ответ дляПодругаМужа

Зараз в неї рівні зуби?
Бо ортодонт якраз сказав, що щоб не лізли збоку десь, треба видалити, щоб зуби росли куди треба одразу.
ВсеЧетко• 09 апреля 2025
Можете не всі зразу виривати, а сегментами. Все одно будуть анестезію робити (всі 4 сторони в один раз важко). А за тиждень там уже і якийсь з постійних може підрости. Так за 1-1.5 місяці і повириваєте, може і саме ще щось випаде
ПодругаМужа• 09 апреля 2025
Ответ дляНа привозе
Зараз в неї рівні зуби?
В принципі, рівні. Носила пластинку.
Ордодонт вам правильно сказав. Як тільки побачила, що у доньки лізли збоку постійні зуби, відразу до стоматолога, щоб вирвати молочний.