Докладальниця• 23 апреля 2025
Магистратура даёт право на отсрочку ?
Девочки ,вопрос в заглавии .
Сыну 24 ,заставляю чтоб в этом году поступил в магистратуру тк где-то читала что второе образование даёт отсрочка до 25 .Он думает на сл.год. Но потом думаю будет поздно.Подскажите кто в теме..
Вишневий цвіт• 23 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
А потім?
Аспирантура
И сейчас бы пойти на заочку на педагога
Докладальниця
• 23 апреля 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Аспирантура
И сейчас бы пойти на заочку на педагога
Нет ,вряд-ли .Он работает в отеле ,нравится.
Закончил бакалавр папу лет назад.Заставляю на магистратуру чтоб пошел или искал работу онлайн.
Раз одела не бу• 23 апреля 2025
Магістратура це не 2 вища, а просто подовження вищої освіти. Наступна ступінь після бакалаврату. Відстрочка є.
Вишневий цвіт• 23 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
Так будет у него отсрочка, он же не магистр сейчас.
Ну как знает🤷🏻♀️
Обычно, после 25 уже не важно, где работать, лишь бы была бронь и отсрочка. Спросите у тех, кого принудительно мобилизовали
Ну как знает🤷🏻♀️
Докладальниця
• 23 апреля 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Можете сказати де це прописано ,бо кожний день закони міняються.Він не вірить.
Раз одела не бу• 23 апреля 2025
Але вступити потрібно до 25 років. Потім послідовно продовжити навчання в аспірантурі і далі, весь цей час буде діяти відстрочка. Маю сина студента, все це моніторю і уточню постійно.
Вишневий цвіт• 23 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
В законе про образование
Ух яка ж Я• 23 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
Загугліть послідовність освіти
Докладальниця
• 23 апреля 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Дякую.Скільки вашому сину ?
Раз одела не бу• 23 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
Хоча б тут:
Вишневий цвіт• 23 апреля 2025
Ответ дляРаз одела не бу
И аспирантура сейчас только бесплатная дневная, да?
Дружная семейка• 23 апреля 2025
Ответ дляРаз одела не бу
В аспірантуру ще треба вступити. На бюджет, при наявності 2-3 місць конкурс буде шалений.
Та й не безкоштовно це, я чула.
Маю декілька думок• 23 апреля 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Аспирантура
И сейчас бы пойти на заочку на педагога
Маю декілька думок• 23 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
А в 24 користуватися інтернетом нє, не пробував ? У студентів запитати ?
Раз одела не бу• 23 апреля 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Так, вірно. Нестача педагогів шалена.
Точная копия плова• 23 апреля 2025
Сегодня да, завтра может быть нет. Вы ж понимаете как все меняется и гайки затягивают
Будьте так ласкаві• 23 апреля 2025
Ответ дляДружная семейка
Та й не безкоштовно це, я чула.
На бюджетних місцях безкоштовно. І ще й стипендію платять
Докладальниця
• 23 апреля 2025
Ответ дляТочная копия плова
Та да
Раз одела не бу• 23 апреля 2025
Ответ дляStepa_nida
Так, надає за умови послідовної освіти та вступу на денну форму, бюджет.
Хто вам таке сказав, про бюджет? Це не має значення, бюджет чи ні. І не тільки денна форма дає відстрочку, дуальна теж.
Докладальниця
• 23 апреля 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Це капець.
Докладальниця
• 23 апреля 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Дякую
Жінка з перцем• 23 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
Підпункт 1 пункта 3 статті 23 закону ’Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію’
Stepa_nida• 23 апреля 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Так, затупила, написала про аспірантуру, а в старпості магістратура.