Мій не такий• 23 апреля в 15:39
Як торгівля онлайн ,офлайн
Як торгівля онлайн ,офлайн магазин іграшок і речей тиша
Рятівник Малібу• 23 апреля в 15:43
С сентября 24 как бабка пошептала,вся торговля сошла на нет.
Щас ухожу• 23 апреля в 15:46
Хотіла зробити собі 20-21 вихідний. Люди такі були активні що не відпочила, декілька продаж, але цікавились багато, то додаткові заміри, то фото, то сто запитань, і короночка чи зможете сьогодні відправити (це на Великдень запитували). 21 теж трішки рух, а сьогодні вже тиша) В мене одяг .
ПАЦАНКА О• 23 апреля в 16:25
Послуги ремонту. Тишина.
Січень навіть був кращий ніж зараз. Всі ужимаються в витратах. Аби не гірше