Ніка Найз• 23 апреля 2025

Ситуація для України жахлива

Ситуація для України жахлива: Зеленський може отримати мир або воювати ще 3 роки, перш ніж втратити всю країну, — Трамп

"Ніхто не просить Зеленського визнати Крим територією РФ, але якщо він хоче Крим, то чому вони не воювали за нього одинадцять років тому, коли його передали Росії без жодного пострілу? " – додав він.
kvitanka• 23 апреля 2025
Ответ дляannu-b519
С одной, с нашей ни того ни другого
Тем не менее, уже двенадцатый год Украина держится!
Манула• 23 апреля 2025
Ответ дляYuljwa
А Гончаренко нужны выборы...столько чашечек со своим фейсом напечатал вместо дронов.
Азербайджану помогли турки, их стратегические партнёры, одна из мощнейших армий в мире..маленький такой нюанс.
Вибачайте, але зараз абсолютно н@ср@ти кому потрібні якісь примарні вибори. Я не хочу, щоби з мого міста зробили Бахмут. Неможливо дивитись як страждають люди, тварини та природа. Нас тупо знищують і знищують нашу країну, надії на виживання немає від слова зовсім ...
annu-b519• 23 апреля 2025
Ответ дляkvitanka
3 года держалась потому как давали деньги и оружие, а сейчас перестанут давать, что дальше?
Джага Джага• 23 апреля 2025
Йдуть торги.Завершення війни,буде.Не раніше кінця 2025 року.
vyazaniedlyaVas• 23 апреля 2025
Деякі дорослі люди як маленькі їй богу....😕
Mrs.Ochmonek• 23 апреля 2025
Ответ дляannu-b519
С одной, с нашей ни того ни другого
Тобто склад изі зброєю Міноборони РФ самі по собі почали горіти і вибухати позавчора?
Для інформації - там артилерійських снарядів - на рік війни, за оцінками
Осьминожко• 23 апреля 2025
Трамп правий. Крим ми віддали добровільно поки наші євромайданівці ділили владу.
І Крим і вся территорія України - українська і крапка. Але потрібно реально дивитись на ситуацію. Ми в найближчий час не зможемо повернути Крим і захопленні территорії, а країну ми можемо втратити всю.

Вся ця наволоч при владі злиняє за кордон, так що їм плювати на те чи встоїть країна. Це для них просто не популярне, важке рішення, яке вдарить по рейтингам. Ось в чому вся причина, тримаються корита як голордні свинію. Ви думаєте вони про нас думають чи про Украхну? Вони весь цей час тільки грабують Україну і їм чхати і на Україну і на народ.
Еленнн• 23 апреля 2025
Ответ дляannu-b519
Не будут, с чего бы? Даже сейчас уже четко видно, что отлавливать мужчин все сложнее.
ой, та ладно. спочатку- штрафи... потім- заблокують мужикам банковські карти і бери їх голими руками..
annu-b519• 23 апреля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
На 10 лет, так звучит внушительнее)
annu-b519• 23 апреля 2025
Ответ дляЕленнн
С чего бы? Вы реально считаете, что без карты нет жизни? А как по вашему должники до войны жили?
Ну и да, штраф не такой большой и там есть такие моменты, что его не так просто ещё выписать.
Mrs.Ochmonek• 23 апреля 2025
Ответ дляannu-b519
На 10 лет, так звучит внушительнее)
У вас інші дані щодо кількості згорілого там?
То діліться, навіщо іронізувати, якщо можна просто порадіти
Takamaka• 23 апреля 2025
Ответ дляalex-3f3c
Это понятно, но кто его породил? бубочка - это буратино, а Папа Корло и Мама Чоли это Коломойский с путиным
В 2019 году по итогам выборов одна форумчанка писала, что она в радостном ожидании того, как коломойский «сделает» Украину. Никогда не забуду тот комментарий. А все остальное людям при здравом уме и так было понятно.
annu-b519• 23 апреля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Та я радуюсь, вон все паверы заряжаю, поставила стирку и еду готовлю на 2 дня, а то моя радость не такая яркая будет без воды и электричества, в случае чего.
Mrs.Ochmonek• 23 апреля 2025
Ответ дляannu-b519
У вас все докупи, ну , нехай)
Mrs.Ochmonek• 23 апреля 2025
Ответ дляfrumoasa17
Це не він.
Це як виявилося бубочка виконує оманські угоди. Він такий ж ворог, як і х#йло.
Розкажіть уже ж про ті угоди, навіщо ці натяки? Що там і хто автор цих інсайдів?
annu-b519• 24 апреля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
У вас все докупи, ну , нехай)
У меня по теме, вот сейчас слушаю результаты вашей радости
Mrs.Ochmonek• 24 апреля 2025
Ответ дляannu-b519
Я зрозуміла. До кінця війни ви нічому не будете радіти в жодному разі. Тим більше успіхам ЗСУ.
annu-b519• 24 апреля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Та что вы, я вы восторге! А соседи мои в квадрате в восторге, а завтра ещё добавится восторг при замене окон.

Мля, какие же вы .......
Mrs.Ochmonek• 24 апреля 2025
Ответ дляannu-b519

Мля, какие же вы .......
Може все таки ви??..
Обстрілює і вбиває кацапія. Але вас дратують українці.