Королева спама• 24 апреля в 09:52

Чоловік їхні традиції і поведінка.

В мене чоловік з заходу я зі сходу . Живимо майже 4 роки на заході. Ну і почали знайомитись з його колегами і друзями. І часто такі компанії, що я перший раз бачу людей. Вони обіймають один одного , я просто вітаюсь і стою. Коли починаємо сидіти в одній компанії питают в мене звідки я , бо чують літературну мову не місцевий діалект і постійно так дивляться на мене як на людину з іншого виміру( нічого поганого) просто дивляться так. Чоловік мені почав казати, чого ти спокійно стоїш.? Мені 35 років я мати двох дітей. А що мені треба пригнати? Розмову підтримую в компанії якщо можу . Я так розумію їх дивує мій спокій чи виховання, не можу пояснити, може хтось розуміє таку поведінку підкажіть?
Огірок та Помідорчик• 24 апреля в 09:53
 ви срач вирішили розвести?
So_so• 24 апреля в 09:53
Я перечитала и ничего не поняла.
Что такое ’Вони обідають один одного’, что такое ’Чоловік мені почав казати, чого ти спокійно стоїш.? Мені 35 років я мати двох дітей. А що мені треба пригнати’?
автор Королева спама • 24 апреля в 09:54
Ответ дляОгірок та Помідорчик
 ви срач вирішили розвести?
Так я питаю не для срачу.
Фізик-ядерщик заочно• 24 апреля в 09:54
Я переселенка з півдня.
Ну перша зустріч зрозуміло хто, що, звідки.
А далі вже звичайне спілкування.
Маємо багато знайомих
Огірок та Помідорчик• 24 апреля в 09:54
Ответ дляSo_so
Я перечитала и ничего не поняла.
Воно з похмілля не може на правильні букви на клавіатурі тиснути
автор Королева спама • 24 апреля в 09:55
Перепрошую. За помилки .
Огірок та Помідорчик• 24 апреля в 09:55
Ответ дляКоролева спама
Так я питаю не для срачу.
Їх дивує ваша зверхність та дикість, невміння підтримувати розмову.
Мао_Мяо• 24 апреля в 09:55
То й запитайте вашого чоловіка,як би він хотів, щоб ви себе поводили із гостями
Огірок та Помідорчик• 24 апреля в 09:55
Ответ дляМао_Мяо
Корону автору просто треба зняти. І все
Завтра не пью• 24 апреля в 09:56
Я вообще ничего не поняла из вашего текста. Кого они обедают? Почему вы продолжаете стоять, когда все ,,начинают сидеть в одной компании,,? Понимаю этих людей.
Фізик-ядерщик заочно• 24 апреля в 09:56
Ніяких незручностей чи не співпадіння темпераментів я не помічала.
Єдиний нюанс, що в зв´язку з тим що там всі віруючі, то на релігійні свята більш запрошують ’ своїх’ , куми , родичі.
Але для нас це нормально, і навіть краще, бо не нав´язують свої традиції
Свідок Перемоги• 24 апреля в 09:56
Жінко , перечитайте свою писанину і закрийте тему 🤬🤬🤬
Свідок Перемоги• 24 апреля в 09:56
Адміни , закрийте тему 🤬🤬🤬🤬
Купи слона• 24 апреля в 09:56
Ответ дляКоролева спама
Перепрошую. За помилки .
Тож ви східна інтелігентка, а без помилок писати не вмієте?
Доставучая• 24 апреля в 09:56
Вибачте, але якщо ви так висловлюєтеся вживу, як написали цей пост, то не дивно, що на вас дивно дивляться
Надежда наш компас• 24 апреля в 09:57
шо это за поток сознания?
автор Королева спама • 24 апреля в 09:57
Ответ дляОгірок та Помідорчик
З чого ви це зрозуміли. Нормально я підтримую розмову. Ви ж не сидите поруч зі мною? Чи я повинна обіймати незнайомих мені людей?
Мао_Мяо• 24 апреля в 09:58
Ответ дляКоролева спама
Про те які традиції зустрічі гостей у окремій родині, маєте знати ви самі,або запитайте у чоловіка.
Купи слона• 24 апреля в 10:00
Все зрозуміло - захід селюки, приймати гостей не вміть.
Розкажіть, як там на сході, жінки 35 років з двома дітьми, приймають гостей. Повчимося у вас.
автор Королева спама • 24 апреля в 10:01
Ну рідні люди то одне , а це по роботі колеги .
40каградусная• 24 апреля в 10:03
Гадаю, не в обіймах справа. Просто ви не товариська, не привітна. Якби ви надалі в компанії були активною. То те, що ви не обійнялись, ніхто б не помітив
автор Королева спама • 24 апреля в 10:03
Добре , тему закриваю .
Надежда наш компас• 24 апреля в 10:03
Головне тут не сплутати відмороженість і виховання.
Ноу коммент• 24 апреля в 10:03
Ответ дляОгірок та Помідорчик
 ви срач вирішили розвести?
А как же) он с запада, я с востока…. Ты на суше, я на море- мы не встретимся никак🤣
r25-1• 24 апреля в 10:04
Ответ дляКоролева спама
е6сли у них так положено= ну обнимите.
Сорока-ворона• 24 апреля в 10:04
Ответ дляЗавтра не пью
Я тоже ничего не поняла.
З родзинкою• 24 апреля в 10:07
Ответ дляКоролева спама
Перепрошую. За помилки .
Літературна мова в пригоді не стала?))
Щось не спиться• 24 апреля в 10:08
Ответ дляКоролева спама
Нет,не должны.Это странно бы выглядело.Вы их первый раз видите и лезете с обнимашками.Относитесь к этому спокойно
З родзинкою• 24 апреля в 10:08
Ответ дляКупи слона
Стоять, не пригнають, розмовляють літературною мовою))
Молчалка• 24 апреля в 10:10
Ответ дляОгірок та Помідорчик
 ви срач вирішили розвести?
Нет, ну что вы. Как можно? Автор просто рассказывает литературную историю.