Угги_в_горошек• Изменено 04 апреля в 12:11
Без тролінгу. Поясніть мені , чому чоловіки себе так поводять?
Сиджу і думаю може то я тупа і не так зрозуміла.
Вже 4 місяці я щодня спілкуюсь зі своїм колегою. Знала, що він неодружений і нікого немає.
Він ініціював спілкування, я. Він робив компліменти, я. Він прямо казав ʼхочу дізнатись тебе кращеʼ, я казала. Він ходив до мене і чіпав по дрібницям, я. У нього горіли очі, у мене. Все взаємно.
Вчора залишаємось вдвох, сидимо після роботи.
Обговорюємо, що я скоро переїду в інший корпус офісу (на одній території, але різні корпуси в двох кроках). Починаю діалог я:
- тай таке. Будеш приходити до мене ввечері?
- куди? Додому? Додому точно ні. Раптом ти мною скористаєшся
- ага, і кину. А я хотіла тебе запросити кудись
- так? Куди?
- ще не вирішила
- я просто дуже зайнята людина
- дуже? То можна на вихідних
- ну я мав на увазі, що я взагалі і завжди зайнятий і буду зайнятим до пенсії
- ммм, зрозуміло.
Починає різко збиратись
- ого, куди ти летиш?
- ось тому я і дуже зайнята людина
Якась маячня. Коли говорив по роботі з кимось, казав ʼтелефонуйте хоч о 12 ночі, на вихідних теж, я зазвичай вільний ʼ
Звісно, я говорила це типу по дружньому, але факт в тому, що він навіть по дружньому не захотів кудись зі мною йти.
Тому, питання: ясно, що я йому нецікава і він відмовив, але НАВІЩО 4 місяці був цей цирк? З якою метою? Жоден з колег не проявляв до мене стільки турботи і уваги, як цей. Жоден. Цей навіть приїжджав раніше, коли я йому казала, що буду раніше, ніж зазвичай. Приїздив і сидів зі мною.
- так? Куди?
- ще не вирішила
- я просто дуже зайнята людина
- дуже? То можна на вихідних
- ммм, зрозуміло.
Починає різко збиратись
- ого, куди ти летиш?
- ось тому я і дуже зайнята людина
Зайченя• 04 апреля в 12:10
Какой то он *нутый.
одна только фраза ’ты мной воспользуешься’ уже ставит ему диагноз
все по ГОСТу!• 04 апреля в 12:12
Чудово, що показав себе у всій красі вже зараз
Це один з прикладів ’холодно/гаряче’
Угги_в_горошек
• 04 апреля в 12:12
Ответ дляОмлетик
Френдзона же. Вы друг, коллега, как тетка не интересуете.
Ну та я теж не сказала б, що без тями закохана в нього. Нехай би були і друзями, я не проти.
Угги_в_горошек
• 04 апреля в 12:13
Ответ длявсе по ГОСТу!
Це один з прикладів ’холодно/гаряче’
Ну навіть якщо і так, очевидно, що так не ставляться, коли почуття є
ШанельКуКу• 04 апреля в 12:13
девочки, ну куда мужчинам навязываетесь. это фу.
где гордость, самодостаточность..
охотник мужчина, не играйте сами в эти игры.
где гордость, самодостаточность..
Аристократка-тунеядка• 04 апреля в 12:15
Це гра така абьюзивна. Тепер він буде чекати, щоб ви за ним бігали.
Омлетик• 04 апреля в 12:15
Ответ дляУгги_в_горошек
Так в чем проблема? Он испугался, что вы в койку уже собрались. Общайтесь в инете.
Аристократка-тунеядка• 04 апреля в 12:16
Ответ дляПешитеБесАшипок
Удалено администрацией...
Кusalochka• 04 апреля в 12:17
Ответ дляЗайченя
Какой то он *нутый.
100%
Аноним Советчик• 04 апреля в 12:17
Ну знаєте, є люди, які відчувають внутрішній драйв від таких стосунків на межі інтимності. Не завжди їм потрібне більше зближення, а тим більше, коли об´єкт змінює локацію. Флірт для тонусу, так би мовити, омолоджує кров, а чогось серйозного не потрібно.
А Вам він одразу і дуже зрозуміло пояснив, що далі не цікаво.
Сама вумна тутички• 04 апреля в 12:17
Он с вами играет по своим правилам. Вы включились в игру, позволяете с собой играть, он в выигрыше. Зачем вам искать его мотивы? У него есть время для всех, кроме вас - это факт. И это всё, что нужно знать. Остальное его личные тараканы и игровые процессы.
Кusalochka• 04 апреля в 12:18
Ответ дляШанельКуКу
где гордость, самодостаточность..
Аристократка-тунеядка• 04 апреля в 12:18
Автор, просто відійдіть в бік. Не спілкуйтесь і не телефонуйте, нічого не робіть. Просто зачекайте.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 04 апреля в 12:19
там офисе много симпатичных мужиков. переключайтесь на них.
Зайченя• 04 апреля в 12:19
Ответ дляПешитеБесАшипок
Удалено администрацией...
И наверно любитель сам себе теребунькать
ПешитеБесАшипок• 04 апреля в 12:19
Ответ дляАристократка-тунеядка
Удалено администрацией...
непохоже на то
Фуліганка• 04 апреля в 12:20
Придурошный
Играет на эмоциях. Вы наверное очень молоденькая. Поэтому ведетесь.
Я бы его тупо игнорировала и все. И пусть бы он думал почему.
Терпеть таких не могу.
Аристократка-тунеядка• 04 апреля в 12:21
Ответ дляПешитеБесАшипок
непохоже на то
Дуже схоже. Через чотири місяці спілкування не хоче секса лише імпотент.
ШанельКуКу• 04 апреля в 12:21
Ответ дляКusalochka
фото
ага, догоню тебя что бы сказать что ты мне не нужен.
Козяка-маляка• 04 апреля в 12:21
Ответ дляЗайченя
Какой то он *нутый.
Не более чем офисный тролль
Ответ дляНаодинцi
Возможно просто тешит своё самолюбие, отрабатывает комплексы, доказывает себе, что он может влюбить в себя девушку, тренируется на вас общаться
Сто відсотків, гральки.
ПешитеБесАшипок• 04 апреля в 12:21
Ответ дляАристократка-тунеядка
а вот это вполне реально, что он импотент
Козяка-маляка• 04 апреля в 12:21
Ответ дляМіс Всесвіт
Без тролінгу кажете...
#яриальныйчелавек