Добрий день! Порекомендуйте будь ласка гарний санаторій на Заході України обов´язково з басейном (бажано горками) та харчуванням "шведська лінія". В тому році віжпочивали в "3 сини і донька" перед високим сезоном, дуже сподобалося. Але дуже дорого, в цьому році не потягнемо, шукаємо щось дешевше.
Бавовнятко• 24 апреля в 11:55
За вашими вимогами дешево не буде. Раджу Ріксос Прикарпаття у Трускавці.
Просто каралева• 24 апреля в 12:02
Тускавець як на мене дно.
Подивіться в Східниці готелі дешевше, або розгляньте Три сини 4* а не 5*, а ходіть туди в басейн та горки.
Також можу порадити Шепільська, теж з басейном і горками, але щодо харчування не підкажу, бо у них весь час щось міняється.
Губи до вух• 24 апреля в 12:07
Ответ дляPenelopka
5000 грн на добу за двох з харчуванням, кінець червня -липень
Турция,Египет получится
А Я Самая Самая• 24 апреля в 12:15
Ответ дляПросто каралева
Тускавець як на мене дно.
В Шепільській ніяких краєвидів
Капитанша• 24 апреля в 14:31
Ответ дляPenelopka
А вы в Турцию не хотите ил Грецию? Сколько ребенку?
Вимагаю спілкування• 24 апреля в 23:47
Теж таке шукаю, але без гірок. Нашла старий млин в іф області, но ще в пошуках тому що крім як в отелі сидіти і дітись немає куди
Мексиканочка• 27 апреля в 17:18
не дуже Захід, але хороший санаторій. Пролісок, волинська область.