Манкоголік• 24 апреля 2025

Як оплатити проїзд в тролейбусі/автобусі в Києві?

Років 6 не була в Києві, за цей час знаю що змінилася оплата в транспорті, в метро знаю вже як оплатити), як оплатити проїзд в тролейбусі/автобусі?
Однозначно• 24 апреля 2025
карткою
бЭйбА• 24 апреля 2025
Карточку приложить
Либо приложение Киевцифровой скачать и там билеты покупать и прикладывать
Бойцовская• 24 апреля 2025
Приложение Київ Цифровий.
автор Манкоголік • 24 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
Карточку приложить
Так само як в метро? Термінали прямо в тролейбусах? Чи на зупинці?
marishka1001• 24 апреля 2025
Прямо в тролейбусв
Бойцовская• 24 апреля 2025
Ответ дляМанкоголік
Прямо в троллейбусе. Да, валидаторы стоят.
автор Манкоголік • 24 апреля 2025
Ответ дляБойцовская
Приложение Київ Цифровий.
Я не так часто буду їздити, мабуть тоді мені додаток не потрібно
автор Манкоголік • 24 апреля 2025
Щиро дякую, а то відчуваю себе динозавром
Последний вагон• 24 апреля 2025
Ответ дляБойцовская
и, если карточкой, выдает талончик?
Бойцовская• 24 апреля 2025
Ответ дляМанкоголік
Там можно поштучно покупать билеты. Мне так было удобно.
Бойцовская• 24 апреля 2025
Ответ дляПоследний вагон
и, если карточкой, выдает талончик?
Я платила только через приложение. По-моему, киевские ничего не выдают.
freedom_2015• 24 апреля 2025
Ответ дляПоследний вагон
и, если карточкой, выдает талончик?
ні, контролеру називати 4 останні цифри картки
Не стесняюсь• 24 апреля 2025
Я оплачивала в КиевЦифровой, там хоть билет есть. А если оплачивать картой, то как контроллерам показать, что у тебя оплачена поездка?
Куколка-мяуколка• 24 апреля 2025
Ответ дляПоследний вагон
и, если карточкой, выдает талончик?
Ні, нічого не видає. В разі контролю треба або показати карточку (якщо картку прикладали), або якщо телефоном безконтактно - відкрити додаток гаманець і показати номер карти.
Мені зручніше додаток, там хоч видно куплений і використаний квиток, а з картками ніякого підтвердження оплати. Ну і не можна за кількох людей одночасно оплатити (тут не впевнена)
Timber30• 24 апреля 2025
Плачу банк.картою завжди. При конторолі - просто називаєш конторолеру останні чотири цифри банк.карти
Кудряшка Сью• 24 апреля 2025
Ответ дляfreedom_2015
Можно просто приложить к примеру Приватовскую карточку к валидатору? Приходит какое то сообщение об оплате?
У меня скачано приложение Киев цифровой, оплачиваю через него. Но интересно как люди обычными картами платят....никогда не пробовала.
Катрінн• 24 апреля 2025
Ответ дляНе стесняюсь
ну вам же придет оповещение в смс об оплате
freedom_2015• 24 апреля 2025
Ответ дляКудряшка Сью
вони не дивляться телефон (тільки коли спірна ситуація) просто зчитують всі номера карт з валідатора і дивляться там вашу карту
Ушла и Пришла• 24 апреля 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Була свідком, як контролери перевірили у жінки оплату, по номеру картки, а в неї НЕ пройшла оплата. А вона чи не звернула увагу чи то навмисно типу ’ оплатила- пропикала’. Відбулася попередженням, без штрафу, але треба перевіряти, чи пройшла оплата, там на табло показує - ’ квіток дійсний’ чи щось таке.
Кудряшка Сью• 24 апреля 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Вот я когда то тоже была свидетелем такого. Молодая девушка при мне прикладывала карту к валидатору, все вроде бы прошло итд. Через пару минут зашла контролёр и очень долго эта девушка ей доказывала что она проплатила. Уже и я вмешалась и другие пассажиры, которые видели как она оплачивала. В итоге потом таки оплата прошла, но минут через 10.
Ушла и Пришла• 24 апреля 2025
Ответ дляКудряшка Сью
У тій жінки було в додатку - оплата відхилена, причому декілька разів за місяць вже за проїзд, тому трохи було підозріло, чи вона не знала..
Timber30• 24 апреля 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Плачу приватовской. В приват24 приходит уведомление об оплате
Кудряшка Сью• 24 апреля 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Откуда Вы знаете?)))
Оплата таки прошла, но минут через 10. Потому что контролёр над ней стояла минут 10 и капала ей на мозги какая она перетекая, мол обманула. А молоденькая девочка, смотрит испуганно, уже люди начали заступаться за нее. В итоге таки оплата прошла.
Так бабка даже не извинилась за вынос мозга, как так и надо.
Ушла и Пришла• 24 апреля 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Откуда Вы знаете?)))
Вона сама показала історію проплат, розгубилась мабуть, не очікувала.
автор Манкоголік • 24 апреля 2025
Оце і у мене якась така фігня вийшла тепер.... Намагалася оплатити... Пікнула вже чотири рази.... Чекала що покаже проплату в додатку monobank... Воно нічого не показує.... Водій каже що проплачено останній раз пікала при ньому... Тепер так і не зрозуміла я оплатила 4 рази чи жодного.....
Тётушка Лошадь• 24 апреля 2025
Ответ дляПоследний вагон
и, если карточкой, выдает талончик?
ні, не видає.
у контролерів є спец девайс, вони прикладають до нього те, чим оплачувалось (карту, телефон) і бачать останні оплати
автор Манкоголік • 25 апреля 2025
Вобщем пікнула 4 рази, десь через пів години показало що зняло з картки і лише один раз ))