До нового року війна не закінчиться, але зміниться її формат — ми закріпимо той переломний момент, який зараз відбувається, — командир 414 окремої бригади БпС ЗСУ Роберт Мадяр.
"Якщо влада розмовлятиме з російськими чортами не в інтересах українського народу, ця влада отримає від нас по куполу, бо нас мільйон вернеться з війни, а ми тут часу не гаяли.
І якщо нам щось не подобатиметься з точку зору цілісності країни, неприємності чекатимуть будь-кого".
нинель 1919• 24 апреля в 20:09
а ,що станеться на новий рік? пишіть вже зразу поки один з козлів не помре .тоді може шось почнуть вирішувати
Bransoletka• 24 апреля в 20:18
Чергова пропаганда про те,що військові за продовження війни і без жодних поступок
Bransoletka• 24 апреля в 20:20
Ответ дляНіка Найз
Тем не менее автор высказывания военный! Военные не могут быть за или против! Они выполняют приказ!
Ну так, звісно. Наказ був сказати те, що він сказав.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 апреля в 20:22
Ответ дляConfession
Удалено администрацией...
рот вам набить за такое
Confession• 24 апреля в 21:00
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
рот вам набить за такое
Не агритесь, женщина
Вам не к лицу