Бокс-орун• 24 апреля в 20:36
Підкажіть, це не злоякісна родимка?
Дуже хвилююсь. Хто розуміється прошу відповісти. До лікаря через тиждень.
Результат:
вже голосів:
22 (84.62%)
Не шкідлива
4 (15.38%)
Шкідлива
празники не помню• 24 апреля в 20:41
Ответ дляМамина корзиночка
Зараз дістану дерматоскоп, заждіть)
И я свой расчехляю уже
Я не в теме• 24 апреля в 20:48
а чого через тиждень? дерматоскопію в часній клініці можна зробити ,сьогодні записалися,завтра зробили. Чого чекати?
Бокс-орун
• 24 апреля в 20:49
Ответ дляЯ не в теме
У приватній також черги
Я не в теме• 24 апреля в 20:49
Ответ дляБокс-орун
У приватній також черги
на тому тижні робили в Богомольця, черг там немає
Бокс-орун
• 24 апреля в 20:51
Ответ дляЯ не в теме
Ми проживаємо не в Києві. Тому так...
Бокс-орун
• 24 апреля в 21:00
Ответ дляЯ не в теме
Підкажіть, а як потрапити? Чи потрібне направлення від сімейного лікаря?
Бокс-орун
• 24 апреля в 21:01
Ответ дляЯк_наготую...
Может переродиться, лучше удалить и спать спокойно
Знаю, що таке може статись, тому поки на вулиці не так спекотно вирішили видалити
Сизоока бестія• 24 апреля в 21:09
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
прям форум онкологов- любителей
Онко-дерматологів ☝️
Бокс-орун
• 24 апреля в 21:11
Ответ дляТепличная
Ви молодець, що уважно до себе ставитесь!
Дякую.
Бокс-орун
• 24 апреля в 21:12
Ответ дляСизоока бестія
Онко-дерматологів ☝️
Дякую, що уточнили!
Бокс-орун
• 24 апреля в 21:12
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Діагнози вже по фото в інеті. Круто.
Часто по фото запитують, от і я запитала
Ядвига Юсьлегко• 24 апреля в 21:14
Ответ дляБокс-орун
Не зустрічала. Для діагнозу потрібне обладнання і гістологія.
А які лікарі так відповідають і ставлять діагноз?
Ответ дляБокс-орун
автор, 12 травня клініка Богомольця проводить день меланоми і робить безкоштовний огляд родимок. Потрібно записатись до них. У Львові вже все зайнято, в Києві ще були місця, я вчора дзвонила. Подивіться у них на сайті інформацію)
Бокс-орун
• 24 апреля в 21:15
Ответ дляserheevna
Щиро дякую! Завтра зателефоную!
Сизоока бестія• 24 апреля в 21:16
Ответ дляБокс-орун
Дякую, що уточнили!
Авторе, якщо ви така недовірлива, якщо тривожна, то тут точно не треба питати. Хтось ляпне, що ця родинка «100% така як у родича, який от меланоми помер» і ви тиждень спати не будете. Записалися до лікаря і добре, тиждень швидко мине і ви будете знати КОМПЕТЕНТНУ думку дипломованого фахівця, а не анонимів з форума.
Бокс-орун
• 24 апреля в 21:18
Ответ дляСизоока бестія
Я вже зрозуміла, що оступилась! Просто думала, якщо це не стосується то пройдуть мимо... А налетіли всі...