тянитолкайка• 24 апреля 2025

Як ви скинули вагу після пологів?

До вагітності важила 57 кг,йшла народжувати 82.За 2,5 міс тепер важу 73 кг.Вага вже місяць стоїть.Поділіться досвідом хто як схуд і відновився після пологів.
18 мнеУЖЕ• 24 апреля 2025
Не зхудла
Підмітайло• 24 апреля 2025
Якось само все в норму прийшло, ще й худіша стала, ніж до вагітності. Потім аж через 10 років набрала після 2-ї вагітності кілька кг
Отжигающая• 24 апреля 2025
Само все ушло, кормила грудью.
До беременности была 55 , рожать шла 68
автор тянитолкайка • 24 апреля 2025
Ответ дляПідмітайло
За який час прийшло в норму?
Аноним Советчик• 24 апреля 2025
Ой, я растаяла за пару недель
Шла рожать с весом 62 кг, вышла с добеременным 56, 49 весила через 2 недели
ПП, много воды пила, кормила грудью
Майская киска• 24 апреля 2025
мені повезло, я набрала всього 9 кг під час вагітності, 7,5 кг лишила в пологовому, а потім худла сама по собі і а мене була нестача ваги, перші 2 роки життя дитини.
Підмітайло• 24 апреля 2025
Ответ длятянитолкайка
За який час прийшло в норму?
За кілька місяців
ВЫВсеВрете• 24 апреля 2025
Само по себе.
До беременности была 48 кг, набрала 24 кг, через три месяца после кс была снова 48 кг
автор тянитолкайка • 24 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Само все ушло, кормила грудью.
До беременности была 55 , рожать шла 68
Я теж на ГВ.Тільки трохи кг пішло,коли менструація відновилась.І тепер стоп і все
Ириналь• 24 апреля 2025
Смотря ещё по возрасту,вот вам всем сколько?
сладкий_ноябрь• 24 апреля 2025
Обидві вагітності +/-21 кг
Все за 8-12 міс пішло без всяких дієт, але я ніколи не їла багато. Завжди в одній вазі 48-50 кг
Фуліганка• 24 апреля 2025
Не набрала багато
Через два тижні була в формі
Що в 21, що в 27, що в 32
автор тянитолкайка • 24 апреля 2025
Ответ дляПідмітайло
За кілька місяців
От і я думала,що у мене все прийде,а воно видно дуже багато набрала ваги.Всю вагітність була на гормонах плюс їла все,що хотіла і тепер маю
автор тянитолкайка • 24 апреля 2025
Ответ дляИриналь
Отжигающая• 24 апреля 2025
Ответ длятянитолкайка
У меня мс не было год, на гв
А едите что? Вареное, пареное? Или все подряд ?
Отжигающая• 24 апреля 2025
Ответ длятянитолкайка
Не спешите, все уйдет. Дайте себе время
автор тянитолкайка • 24 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
У меня мс не было год, на гв
У мене через 6 тижнів після пологів пішли критичні. Їла до цього,як виходило,бо живу сама і не завжди є час.Тепер вирішила «сідати» на варене мʼясо і каші.І відмовитися від солодкого.Бо наслухалась маму,що потрібно їсти згущене молоко,щоб молока багато було
автор тянитолкайка • 24 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Не спешите, все уйдет. Дайте себе время
Та це почала заморочуватись,бо зрозуміла,що мій гардероб тепер мені зовсім не підходить
Молчалка• 24 апреля 2025
Дитину на все сипало, тож їжа дієтична, прогулянки двічі на день по дві години, бо тільки на ходу спав, от за два місяці все і злетіло в мінус
Кучерявочка• 24 апреля 2025
Я до була 50, народжувати йшла важила 75кг. Як приїхала з роддому важила 64, і далі що місяця худшала на 2-3 кг, поки не вернулася до 50 кг. Лише на масажі і обгортання ходила двічі в тиждень якийсь час, і дитину в слінгу носила, ще й собаку так вигулювали двічі на день, то активностей вистачало, плюс я малоїжка, не переїдала, швидше навпаки
автор тянитолкайка • 24 апреля 2025
Ответ дляКучерявочка
Думаю тепер і собі спробувати менше їсти.Але як до вагітності я могла гарно худнути,маю багатий досвід дієт,то тепер взагалі ніяк
Отжигающая• 24 апреля 2025
Ответ длятянитолкайка
Ну, мне помогать тоже некому было. Все сама. Из сладкого было только печенье Мария с маслом) а так вареное/пареное. И форма вернулась быстро на круги своя.
Плюс прогулки два/три раза в день. И не сидеть, а ходить с коляской
автор тянитолкайка • 24 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
А сам стан шкіри?
Инфотуфелька• 24 апреля 2025
Ответ дляИриналь
ось я старшого народила в 22, а молодшого в 42
за обидві вагітності набирала по 10-11 кг.
Кучерявочка• 24 апреля 2025
Ответ длятянитолкайка
В мене досвіду дієт немає, ніколи не сиділа на дієтах і не вважаю їх ефективними для схуднення, швидше навпаки. Активний спосіб життя і їсти лише коли відчуваєш голод і закривати рот коли його не відчуваєш найкращий метод
Инфотуфелька• 24 апреля 2025
Ответ длятянитолкайка
боже, яка дикість
Отжигающая• 24 апреля 2025
Ответ длятянитолкайка
А сам стан шкіри?
А что с кожей может быть ?
автор тянитолкайка • 24 апреля 2025
Ответ дляИнфотуфелька
боже, яка дикість
Ну це ж старше покоління,воно таке.Простіше з нею погодитися,чим спорити)))
автор тянитолкайка • 24 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
А что с кожей может быть ?
Дряблось.Мені здається,що я зараз свій живіт можу весь в руку взяти,так шкіра обвисла
КрестьянинДиор• 24 апреля 2025
Села на протасоваку сразу, мне надо было сбросить много и быстро и так чтобы есть можно было когда хочу, потому что кормила