Диви яка я пава!• 25 апреля в 05:12

Мені 40 і я дуже хочу ще народити

Прямо дуже, є двоє дітей, працюю і завжди працювала, так хочеться знов пережити вагітність, мати немовля. Я здуріла?
автор Диви яка я пава! • 25 апреля в 05:14
Зазначу, що чоловік не українець, не ради броні і тд…
ДинамоКит• 25 апреля в 05:15
Рожайте, что вам мешает?
автор Диви яка я пава! • 25 апреля в 05:18
Ответ дляДинамоКит
Рожайте, что вам мешает?
Розум каже - куди? В паспорт глянь
Оновлена версія• 25 апреля в 05:26
Я також дуже дуже хотіла.
Але чоловік не хотів, йому і ті двоє, що є не дуже приносять щастя. Ми з України і чоловік не хотів, навіть знаюсь, що це дасть пільги йому на зараз у війні

От з 39 років хотіла страшенно, саме щоб було троє дітей

Зараз мені 42 і вже не хочу, відчуваю, що все б лягло на мої плечі і я б була дуже втомленою в не могла працювати

Думаю, це бажання мені прийдеться здійснити у наступному житті
ДинамоКит• 25 апреля в 05:34
Ответ дляДиви яка я пава!
Розум каже - куди? В паспорт глянь
Я в 37 родила, ни разу не пожалела. Ребенку уже 12.
Госпожа_тамагочи• 25 апреля в 05:38
Так, здуріли.
Ms. Dolly• 25 апреля в 05:43
Муж не украинец. Обеспечивает? Тогда я бы родила
Love_Love_Love_• 25 апреля в 05:44
Ні, це нормальне бажання і нормальний вік, але вам тут купу понаписують. Якщо здоров’я, сім’я і фінанси дозволяють- вперед!
автор Диви яка я пава! • 25 апреля в 05:44
Ответ дляMs. Dolly
Ми обоє працюємо 50/50, я постійно працюю без декрету
ОхиИВздохи• 25 апреля в 05:50
Ответ дляДинамоКит
Я в 38. Дуже жалкую. Дитині 8.
Карамбулкул• 25 апреля в 05:56
Мне 40 через полгода, и до зимы я тоже ещё подумывала об этом. Но потом просто включила ум , и представила, каково это, снова не спать, не принадлежать себе, материально нагрузка на бюджет семьи тоже увеличится, учитывая нынешние цены. Плюс силы и здоровье уже не те, как в 30. В общем, ну его, решила.
автор Диви яка я пава! • 25 апреля в 06:00
Ответ дляОхиИВздохи
Я в 38. Дуже жалкую. Дитині 8.
Жалкуєте? Чому?
Карамбулкул• 25 апреля в 06:02
Хотя,,если у вас есть помощь, может родители или муж будут активно помогать с ребёнком и по дому, вы здраво оцениваете свои возможности , то почему бы и не запрыгнуть в последний вагон) Только вы можете оценить и взвесить все за и против.
Знакомая родила полгода назад, ей 41. Но это второй, после долгого перерыва, новому мужу. Говорит, тяжело конечно, но она рада.
автор Диви яка я пава! • 25 апреля в 06:06
Ответ дляКарамбулкул
Сама справляюся, помічників нема.
Неместная Я• 25 апреля в 06:14
В 32 народила іто вважаю пізно. Кожному своє звісно, але бачу тих, хто народив після 40 і не дуже їм легко, хоч і є гроші.
Синди Кроуфорд• 25 апреля в 06:15
Ответ дляMs. Dolly
Муж неукраинец, как люьрй другой,может в любой момент уйти.
Синди Кроуфорд• 25 апреля в 06:17
Ответ дляКарамбулкул
Почему родители должны помогать даме 40+, принявшей решение родить себе игрушку? А родителям, когда уже помогать будут?
Гжегож Бженчишчикевич• 25 апреля в 06:21
Ответ дляСинди Кроуфорд
Родителей тут вообще за людей не считают, чисто потребительское отношения.
автор Диви яка я пава! • 25 апреля в 06:22
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
З чого ви взяли? Батьки чоловіка в іншій країні, в них все ок) ще комусь можуть помагати..
Ответ дляСинди Кроуфорд
Вони і не помагали ніколи…
Гжегож Бженчишчикевич• 25 апреля в 06:23
Ответ дляДиви яка я пава!
Я не конкретно о Вас, а в целом, когда читаю подобные темы.
автор Диви яка я пава! • 25 апреля в 06:24
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Наші живуть щасливо в іншій країні, подорожують на океан і тд.
Кручу хвости• 25 апреля в 06:27
Это вам решать и только вам. Хочете рожайте и никого не слушайте, если сможете ещё забеременеть. В таком возрасте уже не все смогут. Кстати до войны очень много женщин после 40 рожало и были счастливы, не смотрели на других и не слушали мнение других. Я родила в 42 и это небо и земля между первыми детьми в молодости и последнем в таком осознанном периоде. Ребенок сейчас это наш стимул и энергия. Он не даёт нам почувствовать себя пенсионерами, мы вечно в движении и выглядим соответственно моложе своих сверстников, лежащих на диване и которым уже ничего не хочется.
язззззь!!!• 25 апреля в 06:28
Якщо є бажання і найголовніше ресурси, найголовніше не тільки матеріальні, а фізичні, вперед. Нехай все вийде!
язззззь!!!• 25 апреля в 06:34
В мене дві знайомі народили в 43 та 44, діаметрально протилежні враження при достатньо високому матеріальному рівні. У обох другий брак та друга дитина, одна щаслива, енергійна, погарнішала, але вона і до пологів була живчиком, інша у вічному негативі, постійно скаржиться, що важко. Але вона і в 20 такою була, тому ресурс енергії дуже важливий і тільки ви знаєте істину мотивацію та свій стан на даний момент.
ДинамоКит• 25 апреля в 06:35
Ответ дляОхиИВздохи
Я в 38. Дуже жалкую. Дитині 8.
Сочувствую.
220В• 25 апреля в 06:37
Народила другий раз в 32, вважаю дужжее пізно, але не через здоров’я та енергію (тут все тьфу тьфу добре), а сама через роботу та фінанси. Якщо мама крутий спеціаліст в чомусь, і загалом в чоловіком дужжеее гарно заробляють, тоді можна народжувати..
Бла бла бла• 25 апреля в 06:38
Ответ дляОхиИВздохи
Я в 38. Дуже жалкую. Дитині 8.
Чому шкодуєте? Я зараз у такому ж віці, думаю на цим, хотіла б почути думку іншої жінки. У вас перша дитина?
Карамбулкул• 25 апреля в 06:41
Ответ дляСинди Кроуфорд
Так может там родители такие, которые хотят , могут и им это в радость будет? На работе женщина, ей 60 в этом году. просит невестку родить ещё ребёнка, говорит, с работы уйду, буду нянчить) но та не ведется)
Ms. Dolly• 25 апреля в 06:44
Ответ дляСинди Кроуфорд
Но у него хотя бы другой менталитет