А у нас макарошки• 25 апреля в 12:36

Солодощі в Хмельницькому

Де придбати можна? Треба гостинців купити
Заместитель Анонима• 25 апреля в 12:38
Цукерня Потоцьких. Тістечка, печиво, торти і десерти. Смакота .
автор А у нас макарошки • 25 апреля в 12:40
Ответ дляЗаместитель Анонима
Дякую!
Заместитель Анонима• 25 апреля в 12:41
Ответ дляА у нас макарошки
Дякую!
Я дуже люблю в них печиво фундучне. Такі маленькі кружальця, як монетка, а всередині половинка фундука. Дуууже смачно.
В них може трохи задорого, але якщо на гостинець тим, кого любиш, то варто взяти.
автор А у нас макарошки • 25 апреля в 12:43
Ответ дляЗаместитель Анонима
Щиро дякую! Я вчора заходила до них, подивитися лише. Треба заїхати
Заместитель Анонима• 25 апреля в 12:45
Ответ дляА у нас макарошки
Можете брати будь що, що вам приглянеться. Здається, там несмачного нема. Веганські горішки теж смакоти неймовірної. І круасани, і паштейш . Та все смачно. І торти!