Кукарачка• 25 апреля в 13:51

Які у вас відносини із свекрухою?

Якщо ваш чоловік не одна дитина в сімї, чи відноситься свекруха до всіх однаково чи комусь допомогає більше,жаліє більше?
автор Кукарачка • 25 апреля в 14:18
Ответ дляХристя в тiстi
Класичні. Заради молодшого сина готова здерти останні труси зі старшого.
а моя натякає,що ми молодшому повинні допомогати фінасово з дитиною,тому що жінка його в декреті(хоча малому 3.5 р) в садок не хоче віддавати,т.к як не хоче працювати
автор Кукарачка • 25 апреля в 14:18
Ответ дляжінка незаміжня
Отличные.
У свекрови 5 сыновей.
С одним из них живёт.
Никому не помогает , все взрослые и самостоятельные.
це найкращий варіант,взагалів нікому не допомогати,чим виділяти одного
Пес Патрон• 25 апреля в 14:22
Никакие
dulenok• 25 апреля в 14:22
нормальные человеческие отношения, хоть она и бывшая свекровь
Тріль підпільний• 25 апреля в 14:25
она умерла
Не зви чайна• 25 апреля в 14:35
Нормальні відносини, формально-ввічливі. Не допомагає особливо ні чоловіку, ні його сестрі, бо нема ій чим допомагати. Вважаю її хорошою людиною в цілому, у наші стосунки не лізе, поради не роздає, претензій не має, бачимось на свята іноді
Заикальница• 25 апреля в 14:37
гарні стосунки. вона дуже хороша і добра людина. ніколи не суне свого носа з непотрібними порадами.
допомога мені від неї і не потрібна. головне шо не заважає)
вона любить мене, і її мама теж. бо обʼєктивно вони раді шо їх сину так повезло)
Магиня• 25 апреля в 14:42
Младшая сестра моего мужа проблемная. Училась платно, потом не работала, развелась и уехала жить к родителям, им пришлось помогать ей с жильем. Теперь ее дочь больше живет у бабушки с дедушкой, чем с мамой.
А муж самостоятельный. Мама его, мне кажется, любит больше, но он не нуждается в няньках.
А меня свекры не взлюбили с первого взгляда. Я тоже в дочери не набивалась. Перезваниваемся иногда. Свекровь все пытается жаловаться, какая она больная и что сложно с внучкой, она активная, но мне это слушать не интересно, мои проблемы ее не волновали, в свое время, теперь меня не трогают ее проблемы. При этом она не плохой человек, просто другой, я готова была принять отличия, нам же не жить вместе, а она только сейчас смирилась со мной.
автор Кукарачка • 25 апреля в 14:46
Ответ дляМагиня
я думаю,їй дійсно важко з внучкою , а доньку не розумію-як так можна,горе-мамаша
Магиня• 25 апреля в 14:48
Ответ дляКукарачка
Да, тяжело. Они в селе, там еще и хозяйство. А мамаша ровно такая, какую воспитали. Все в клювике приносили и получили вечного ребенка, который родил еще одного ребенка. Сейчас вроде даже с кем-то живет снова, как бы свекрови еще счастья не привалило.
Як_наготую...• 25 апреля в 15:49
Ответ дляКукарачка
мм,да....не пощастило з нею, головне щоб син від неї негативні навички не взяв
Конечно же взял)) но потихоньку исправляется живя со мной))))
Христя в тiстi• 25 апреля в 22:57
Ответ дляКукарачка
Ну наша не натякає, там все прозоро. Накосячив на роботі, старший півтора року виплачує. Треба квартиру, старший виплачує. Може скластись звісно враження, що старший багатий Буратіно, але от ніт, в 45, ні кола ні двора і гола срака. Дякувати цій курві, і її вічному доїнню.
автор Кукарачка • 28 апреля в 12:05
Ответ дляХристя в тiстi
у вас так,а у нас:як його батьки хворіють, то все на чоловіку,а молодший як завжди-бідний і без грошей
АннаСкр• 30 апреля в 03:49
У мене весело 🤪🤯
живемо разом з батьками чоловіка, нажаль жити окремо не виходить на данний час, війна тому так(
Вле як в кращих традиціях Кайдашевої сім’ї 😂😅згадую анекдот
-хто всрався?
-невістка
- так її вдома немає!
- так а штани оно висять 😂😅
автор Кукарачка • 30 апреля в 10:35
Ответ дляАннаСкр
У мене весело 🤪🤯
-хто всрався?
-невістка
- так її вдома немає!
- так а штани оно висять 😂😅
сподіваюся все налагодиться і будете жити окремо