Безлім на все• 25 апреля в 20:47
Чи берете Ви кошти за свої послуги з подруг?
Мова зараз про близьких подруг, а не про 100500 знайомих.
Наприклад, Ви є психологом - берете кошти за консультацію своєї подруги?
Або Ви є гарним перукарем. Фарбу вона купила, а от за те, що Ви витратите декілька годин, приводячи її волосся до ладу, візьмете кошти ? Чи якщо Ви є тур агентом і до Вас звернулась подруга з проханням підібрати тур - Ви зробите це безкоштовно, з платою виключно за путівку?
І якщо так на скільки часто Ви надаєте свої послуги безкоштовно? І чи погоджуються подруги на це ?
Або, навпаки, у Ваших відносинах немає і натяку на те, щоб Ви чи Вам надавали щось безкоштовно.
Можливо Ви надаєте одна одній зустрічні послуги і тому ніхто не оплачує ?
Безлім на все
• 25 апреля в 20:49
Ответ дляПи Пи Пилюля
Конечно, автор,беру обязательно или деньгами или бартером.
Цікаво, в якій галузі Ви працюєте?
Небоброїдка• 25 апреля в 20:49
Психолог,який проводить терапію близькій людині, це не професіонал
Сладкий лимончик• 25 апреля в 20:50
Да беру, но с большой скидкой. И сама всегда плачу, даже если б подруга сказала что не нужно, все равно б тыкнула деньги
Мелочунь• 25 апреля в 20:51
Не беру. А насчет психолога - к родственникам и друзьям нельзя ходить
Малая еще та• 25 апреля в 20:51
Я не надаю послуг, але користуюся послугами подруг і виключно по фул прайсу, інакше це повільний шлях до розриву стосунків. Подруга яка робить манікюр колись намагалась відмовлятися від грошей, а я не могла йти з пустими руками, тому похід на манікюр для мене перетворювався ще в вигадування що б їй купити корисного на суму еквівалентну вартості манікюру. Врешті поговорили і домовилися, що всім буде краще, якщо я просто буду платити як інші клієнти.
Ще одна подруга репетитор у моєї доньки з англ, теж плачу повну вартість. І має бути лише так. Дружба дружбою, робота роботою. Я обираю їх не тому що є можливість зекономити, а тому що знаю, що вони гарні спеціалісти у своїй сфері.
Усміхайлик• 25 апреля в 20:51
Я- врач, подруг лечу и консультирую бесплатно, но это ж не регулярно бывает. Те если б я была парикмахером или турагентом, то брала бы деньги , но с дисконтом
Пи Пи Пилюля• 25 апреля в 20:51
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
дружить- это другое. тут вы профессионал в работе.
Именно, работа и дружба- это разное и если мешать в одно, ничего хорошего не будет
Кукарачка• 25 апреля в 20:52
Преподаю английский. Беру с подруг тоже деньги за обучение их детей, только делаю скидку. Я не готова тратить свое время за бесплатно. Лучше тогда со своим ребенком дополнительно позанимаюсь.
Безлім на все
• 25 апреля в 20:53
Ответ дляПи Пи Пилюля
Швея
От, до речі, про швею. Моя мати не є професійною швеєю, але пройшла курси і може щось пошити або відремонтувати. До неї часто звертаються щось підлатати, підігнати по розміру. І раніше ніхто нічого не платив. Можливо, дійсно, за ці послуги щось треба платити, а не користуватись навичками близької подруги.
Безлім на все
• 25 апреля в 20:54
Ответ дляНебоброїдка
Чому Ви так вважаєте?
Я знаю коуча, вона і як психолог працює, розбирає багато життєвих ситуацій та допомагає знайти рішення, яка запевняє, що бере з усіх своїх подруг кошти. В неї доволі високий чек.
Пояснює вона це тим, що чим більше ти віддаєш, тим більше дає тобі Всесвіт. Як зі сторони того, хто дає, так і зі сторони того, хто приймає. І будь-яка праця має бути оплачена. Окрім того, вона вкладає кошти у свої знання і потім ділиться цим з іншими.
мадамГрицацуева• 25 апреля в 20:55
Брала бы, но дешевле чем с посторонних. Просто я таким ничем не занимаюсь, работаю на дядю. Но к примеру муж перекрывал нашей куме крышу за деньги, потому что он потратил на это почти 2 недели, как бы полмесяца отработать за спасибо немного накладно.
НаливайКа• 25 апреля в 21:05
Так.Беру...І зазвичай ще подруги лишають зверху,в той чвс як інші клієнти лише по прайсу.
волосатое стекло• 25 апреля в 21:06
С подруг я денег не беру. Так же как и они с меня не возьмут денег.
Слава Українi• 25 апреля в 21:09
Дивлячись з яких, всі люди різні. Але завжди це ускладнює стосунки. Мені оегше, коли мої подруги з мене беруть повну ціну, тоді я не соромлюся до них звернутися ще раз.
Слава Українi• 25 апреля в 21:11
Ответ дляБезлім на все
Чому Ви так вважаєте?
Вона психолог чи тарошниця? Це непрофесійно як мінімум. Хай приєднається хоч в одну пристойну асоціацію і розкпже колегам.
Люблю порядок• 25 апреля в 21:36
Ответ дляБезлім на все
Завжди плачу. Іноді навіть більше ніж це того коштує. Я поважаю працю подруги.
ЯкаКраля• 25 апреля в 22:07
Нет, также как и она с меня) только себестоимость расходных материалов)
Сіґеле-міґеле• 25 апреля в 23:52
С лучшей подруги не беру деньги. Просто с людей с которыми хорошо общаемся, друзья, но далеко не лучшие - беру.
Молода і нерозважлива• 26 апреля в 11:05
Моя работа не подразумевает оказание услуг, просто могу поделиться информацией. Но думаю разово могла бы и не брать, а если постоянно стричь, красить , то брала бы плату это же работа все равно