Не пью, не курю• Изменено 26 апреля 2025

А ви знали, що в Україні ніде немає гарячої води?

Навіть у великих містах. Я от не знала) на відео розповідають про це
https://youtube.com/shorts/EEBdy7DqUTw?si=wFG6t4zl...
Зрадорозганячка• 26 апреля 2025
Горячей воды в Днепре нет уже лет 20, только бойлер, так что правда
Стаська2018• 26 апреля 2025
Зачем горячая вода с крана? Главное чтобы холодная была👍
Рубаю олівлє• 26 апреля 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Дивно, що таке відео створює та болотна вата, яка в газовій країні срати на вулицю ходить у дірку
Якраз очікувано, ваті з дірками немає чого втрачати
Хтивиця• 27 апреля 2025
в Хмельницькому централізоване гаряче водопостачання є, але по графіку
В будні з 6 до 9 ранку, ввечері з 18 до 23
Вихідні і свята цілий день (з 6 до 00:00)
Аnnеt• 27 апреля 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Там незрозуміло що, розповідає, що як добре в росії. В Україні навіть гарячої води нема
зашли, дизлайкнули, пожаловались на видео ’ложная информация’, вышли.