Залізна пані• 26 апреля в 15:28
Яка історія поставила перед вами моральну дилему, на яку ви не змогли відповісти
у фільмі, чи книзі
Божа кульбабка• 26 апреля в 15:33
Фільм на реальних подіях коли батько зупинив потяг і спас сотні людей, але син його загинув на коліях
Сьогодні дивилась на ютубі ролик відомого американського коуча, де він хвалився, як без черги вихватив два безкоштовних пончика на спортивній події. Тупо просунув руку між людьми в черзі сам взяв пончик з кошика, не чекаючи, що йому дадуть. І типу, от так і потрібно, шукати інші шляхи, дивитись на питання під іншим кутом, блаблабла.
Оце сижу і думаю, що не так мене виховували, і книги не ті читала :(
Угадайс• 26 апреля в 15:38
Ответ дляБожа кульбабка
Так это известная психологическая задача, но это не на реальных событиях