КоролеВешна• 26 апреля в 15:50
Яка харчова звичка найбільш негативно впливає на вагу?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 26 апреля в 15:52
Перекуси. В мене чітко 3 прийоми. В 7, в 12 і в 17
КоролеВешна
• 26 апреля в 15:53
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
В мене теж перекуси найбільше дають плюси на вагах.Хоча всі бачили ніби я їм мало,але це тільки зі сторони так здається ніби людина їсть мало.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 26 апреля в 15:55
Ответ дляКоролеВешна
Я якщо вже перекушу то забираю один прийом їжі. От сьогодні( місячні))) я з´їла морозиво, вечеряти вже не буду
Ранковий базар• 26 апреля в 15:59
Если не поужинаю плотно перед сном, то на следующий день жру как не в себя. Это я как-то была дурепой, почитала ужин вредно, ну имею в виду полноценный, отказалась. Так набрала, что ужас. Потом скидывала
Наполеон Бонапарт• 26 апреля в 16:01
Есть на нервах на ночь сладкое. После такого моя инсулинорезистентность хочет жрать и я могу под нее прогнуться и начинается замкнутый круг( когда я спокойна - у меня спокойно идеальное питание и режим.
Весотехник• 26 апреля в 16:03
Голова 🤣 человека ,
Все пришло в норму когда с головой разобралась , с голодом и едой по привычке
Перестала есть по привычке , иногда теперь затыкаю и вовсе про еду и могу спокойно и сутки на воде проводить
К слову, каждую пятница так и живу 36 часов голода раз в неделю
Ластоноша• 26 апреля в 16:04
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Треш повний.
Ви собі шлунок зіпсуєте .
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 26 апреля в 16:04
Ответ дляЛастоноша
Треш повний.
Ви собі шлунок зіпсуєте .
Чим?
from Ukraine• 26 апреля в 17:16
Заполіруватися солодким після їжі.
В мене тої поліровки влазить багато.
Тому не дивно, що я важила майже центнер.
А скидати зайве довго і важко :(
В мене тої поліровки влазить багато.
А скидати зайве довго і важко :(
КоролеВешна
• 26 апреля в 17:38
Ответ дляfrom Ukraine
Заполіруватися солодким після їжі.
В мене тої поліровки влазить багато.
А скидати зайве довго і важко :(
В мене тої поліровки влазить багато.
А скидати зайве довго і важко :(
Солодким наїсти зайві кілограми проще простого.А фруктами,овочами і зеленню нелегко(((((((
КоролеВешна
• 26 апреля в 17:40
Ответ дляФизрукая
солодке пиття
Від нього скоріше за все липне жир.
КоролеВешна
• 26 апреля в 17:40
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Я теж так роблю.
КоролеВешна
• 26 апреля в 18:57
Ответ дляAndNoend
Споживання харчового сміття - продуктів поганої якості, солодкої води, солодощів, чипсів і т.д.
Можна це все їсти.В міру.
КоролеВешна
• 26 апреля в 18:57
Ответ дляАдминко
Дробное питание
Інсулін постійно буде скакати.
КоролеВешна
• 26 апреля в 20:14
Ответ дляAndNoend
Так я не написала що не можна) Я відповіла на поставлене питання про харчову звичку, яка найбільш негативно впливала на вагу. Конкретно в моєму випадку, - від ожиріння до 50 кг і ідеального тіла та імт.
Як жерти все,що хочеться не набирати?(((((((((Йомайо(((****
Сяду на шию, дорого!• 26 апреля в 21:46