Оно само купилось• Изменено 26 апреля в 16:18
Кот красивой породы, на каких засматриваетесь
Нужен точно пушистый и хотелось бы с обычными ушами )
И шелковистой мягкой шерстью 😊
Котя_люлю• 26 апреля в 21:02
Ответ дляМавка
А пишуть, що спокійні як ляльки, тому і назва така, мабуть перевелася порода
Вони вдома спокійні. Але дуже бояться чужих людей і стресують коли їх виносять з дому.
Наш дорогу дуже боїться, а на дачі йшов на вулицю. Спочатку дуже страшно було, потім вночі шукали, бо не йшов додому ))) , а вранці вже в 5:00 кричав щоб знову випустили. Так то він сам по собі, коли всі ще сплять, в тиші.
Але щоб в гурьбу людей занести його, був би треш. Признають тільки своїх хазяїв.
Україна понад усе!• 27 апреля в 08:00
Ответ дляa.ostroverh
И попадется вдруг красавец с паскудным характером
Девон рекс
Ой ненавижу эту породу