Перша леді колгоспу• 27 апреля в 09:44

Як за вашими спостереженнями, Чи впливає образ життя на стан здоров´я?

Після 50-60 років.
Дивишся, одні старенькі підтягнуті, рухливі подорожують і в 70-80 років.
Інші в 60 мають такі букети захворювань що і з ліжка важко встати.
Як ви гадаєте це генетика, чи образ життя?
Скільки людина рухалась, чи були шкідливі звички, який стиль харчування?
...аяприкольная• 27 апреля в 09:57
Ответ дляПерша леді колгоспу
Правильне я мала на увазі правильне, а не дієту.
Без надлишків жирів вуглеводів, алкоголю
Автор, мой дедушка и его родной брат,давно покойные.
Выросли в одинаковых условиях, питались одинаково в детстве.
Во взрослой жизни - мой дед - не пил не курил худой активный. Умер в 82 года , но перед этим 7 лет тяжёлой деменции.

Его брат - всю жизнь пил, курил, ожирение всегда было (не полный, а ожирение), умер в 92 года при своей памяти, в полном здравии, ни дня не лежал.
Така бойова Я• 27 апреля в 09:57
Ответ дляЗавЛабСнаб
это в крови должно быть
насильно себя не заставишь
Так, можна заставити на 2-3-5 разів і все. Почнеш це ненавидіти.
Пишущаяся• 27 апреля в 09:59
Ответ дляПерша леді колгоспу
На ваш погляд, умовний бухгалтер що 40 років папірці перекладав буде здоровіший?
Не думаю, знаю женщин бабушек работали физически всю жизнь - и сейчас живчики в свои почти 80
А условная бухгалтерша в 50 развалюха
Да Вы даже тут почитайте, каждая вторая напишет - я не могу работать физически, у меня здоровье не позволяет. И это молодые пишут, лет по 40 и всю жизнь работали на стульчике
вАлнуюся сильнА• 27 апреля в 09:59
Ответ для...аяприкольная

А мій дід курив смердючі папіроси все життя без фільтру. Помер в 92 роки, до останнього ходив і був при пам´яті, грип дав ускладнення.
автор Перша леді колгоспу • 27 апреля в 10:00
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ще впливає, які навантаження на організм були в дитинстві та молодості. Одна моя бабуся фізично працювала з дитинства (город + господарство), потім - колгосп + робота; друга бабуся майже все життя прожила в місті. То перша бабуся в 73 роки з букетом проблем опорно-рухової системи, іншій 68 - ще активно рухається. У дідусів ситуація краща, але в першого діда (77 років) також вилазять проблеми.
От мій тато і всі його брати і сестри. З дитинства працювали на городах. Коли вийшли на пенсію у них прям змагання були хто більше заробить грошей зі свого городу.
По виносливості тато в 78 років набагато випереджав і мене і мого чоловіка.
Ластоноша• 27 апреля в 10:00
Ответ дляСоня-сонятко
Звісно, впливає все - генетика, спосіб життя, місцевість проживання, стреси
Ще й базовий рівень енергії впливає. Моїй свекрусі 70, народила 5 дітей, були стреси, останні років 30 з чоловіком живуть не дуже, у неї повна непереносимість глютену та лактози, сильний варикоз і артроз. Вона скаче як адреналінова білка, допомагає усім дітям з онуками, інколи працює, займається садом, в´яже усім, займається спортом, тягає чоловіка по танцям і т.п. У мене стільки енергії і в 20 не було, напевне
Така бойова Я• 27 апреля в 10:00
Ответ дляПодтяжка
Я уже написала - отсутствие нагрузок и стрессов. У бухгалтера стрессов более чем достаточно.
Человек ’вырабатывается’ физически и морально. Скачут с рюкзаками в 70 те, кто всю жизнь жил легко
Це алучне визначення. Легко жили, не напружуючись і не стресуючи, навіть коли є причини. На роботі проблеми-пусте, в житті-якось буде.
Пишущаяся• 27 апреля в 10:00
Ответ дляЗавЛабСнаб
парадокс конечно - но зожники долго не живут
Есть такое.
ЗавЛабСнаб• 27 апреля в 10:02
Ответ дляПишущаяся
А условная бухгалтерша в 50 развалюха
это нормально, все разные
кто то всю жизнь встает в 5 выспавшись, другой - умрет если так будет вставать
физиология разная
Така бойова Я• 27 апреля в 10:02
Ответ длявАлнуюся сильнА
В мене все життя низький тиск, я ніколи не була і не буду живчиком 🙁
Та то Ви неправильний спосіб життя ведете. Треба підключити спорт на постійній основі через не можу, потім втягнетеся і відчуєте енергію.
автор Перша леді колгоспу • 27 апреля в 10:03
Ответ для...аяприкольная

От і в чому секрет?
Маю зараз знайому, їй ще немає 60.
Вона як в вашій історії 2 брат. Ожиріння, паління ( ну алкоголь в міру правда)
Вона ледве ходить. Діабет, хронічне захворювання легень, бляшки в судинах.
І тут же ще одна моя подружка 62 роки.- 60 кг, ще коханцями перебирає
Ластоноша• 27 апреля в 10:04
Ответ длявАлнуюся сильнА
Аналогічно. З дитинства так. Просинаюсь вже втомлена
автор Перша леді колгоспу • 27 апреля в 10:04
Ответ дляЛастоноша
От супер! Приємно читати такі історії!
Кишмишная Мая• 27 апреля в 10:06
По моим наблюдениям, не влияет вообще. Генетика влияет, это да.
Душа компанії• 27 апреля в 10:08
Ответ дляПодтяжка
Конечно образ жизни влияет.
Если человек работал в горячем цеху или отели убирал с утра до ночи, стариков на себе тягал - будут у него силы в 60 лет путешесивовать и вести активный образ жизни?
У него не будет для этого средств, даже если будет желание
Така бойова Я• 27 апреля в 10:08
Ответ дляПишущаяся
А условная бухгалтерша в 50 развалюха
А Ви про дитинство спитайте? В дитинстві було багато городів, і піднімання важкого. А потім мама питає, а звідки в тебе грижі в хребті? Так, вони теж тягали. Тільки величезна різниця з малечку постійно це робити. І дитину з міста привезти у село і ставити на сільські роботи з вимогою працювати так само.
Показушница• 27 апреля в 10:08
Генетика - перше, стрес - друге.
Спосіб життя вже потім
Показушница• 27 апреля в 10:11
Ответ дляТака бойова Я
Де ви ту енергію у спорті берете?
Я після спорту - вижатий лимон.
І з ким спілкуюсь, теж. Але що змінюється - зникає віддишка, не так швидко втомлюєшся в буденних справах.
Але заряду енергії після спорту чомусь нема
ЖенаАйтишнеГа• 27 апреля в 10:12
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ну тут я думаю ще вплинуло те, як саме працювали - бо в моєї першої бабусі було нелегке дитинство, її виростила тітка, яка її взагалі не жаліла, вона практично з роботи не вилазила і так повелося, що практично все сама робила. Моя нерідна прабабуся померла в 96 років - пережила другу світову, голодомори, практично до останнього тримала птицю, за півроку до смерті лише перестала виходити з хати. Мабуть, кому як повезе.
дякую аж підскакую• 27 апреля в 10:15
В любом возрасте влияет
Пишущаяся• 27 апреля в 10:18
Ответ дляТака бойова Я
почти все мои сотрудники жили в Киеве. Какие огороды?
Есть несколько человек переселенцы из Херсона или Донецка
Про огороды никто не говорил у них
Родители квартирные жители. И все больные.
...аяприкольная• 27 апреля в 10:19
Ответ дляПерша леді колгоспу
От і в чому секрет?
Маю зараз знайому, їй ще немає 60.
Нет секрета. Все разные.
...аяприкольная• 27 апреля в 10:20
Ответ дляПоказушница
Де ви ту енергію у спорті берете?
Я після спорту - вижатий лимон.
У меня так же. Если с утра схожу в тренажерку, то потом весь день лежать надо. Вообще энергии нет.
автор Перша леді колгоспу • 27 апреля в 10:24
Ответ для...аяприкольная
Мені здається в такому випадку добре допоможе йога, дихальні практики .
тянитолкайка• 27 апреля в 10:28
Ответ дляПодтяжка
Все-таки отсутвие нагрузок и стрессов
Навантаження не завжди негативно впливають. З мого досвіду, якщо людина рухається, то вона довше при розумі та сама себе обслуговує. Всі мої знайомі і родичі, які жили чи живуть в приватних будинках, займаються городами, піклуватися про якохось тварин, вони і в 85 ходять, а ті, хто жив чи живе в квартирах часто після 70 вже й з дому не виходять, потім вже й по квартирі перестають ходити і помирають раніше.
оксюморон• 27 апреля в 10:39
Ответ дляПерша леді колгоспу
Я їхала електричкою. І тихенько підглядала з групою туристів що вирушали в двухденний похід.
Мене вразила жіночка. Фігура піонерки, обличчя пенсіонерки. Ну за 70 це точно.
І вона з тим рюкзаком що більший за неї так активно приймала участь в обговоренні маршруту.
Я просто закохалась в неї
Бо вона все життя у походах.
Ми колись були зі спелеологами у печері, жили у підземному таборі тиждень, допомагали їм тягати глину (відкопати новий хід). У 2006 році, на честь ювілею відкриття печери, збиралося декілька груп туди.
З нами була жіночка, яка свого часу з групою ту печеру знайшла у 1966 році.
Саме така - струнка, рухлива, активна.
оксюморон• 27 апреля в 10:41
Ответ дляПерша леді колгоспу
У мене мама бібліотекар.
Але вона часто з роботи йде додому пішки. 4,5 км, йде годину.
Їй 73 роки. Вона виглядає краще за свою колегу -однолітку, яка навіть одну зупинку їхатиме автобусом.
Тріль підпільний• 27 апреля в 10:42
Влияет. Ясно, что онко или какую-то другую страшную болезнь правильным питанием не победить, но я на себе испытала простые, казалось бы, вещи- просто похудеть, просто пойти в спортзал, просто каждый день ходить 8-9 км, просто хорошая еда и надо же - случилось чудо - мои диагнозы (гипертония, сосудистые кризы, язва, артроз) перестали меня беспокоить. Совсем.
Скажений гудзик• 27 апреля в 10:42
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ну от стреси. В моєму роду і з маминої лінії і по татові всі довгожителі.
Але моя бабуся пережила голодомор, війну, смерть своїх маленьких дітей і була живчиком до 87 років
В первую очередь все в голове. Есть люди с тягой к жизни и в 80 лет, а есть те, кто в 40 считают, что у. них ВОЗРАСТ
Тріль підпільний• 27 апреля в 10:45
Ответ дляСкажений гудзик
А вот это - абсолютная истина. Воля к жизни решает почти все.