Перша леді колгоспу• 27 апреля в 09:44
Як за вашими спостереженнями, Чи впливає образ життя на стан здоров´я?
Після 50-60 років.
Дивишся, одні старенькі підтягнуті, рухливі подорожують і в 70-80 років.
Інші в 60 мають такі букети захворювань що і з ліжка важко встати.
Як ви гадаєте це генетика, чи образ життя?
Скільки людина рухалась, чи були шкідливі звички, який стиль харчування?

оксюморон• 27 апреля в 10:46
Ответ длявАлнуюся сильнА
В мене все життя низький тиск, я ніколи не була і не буду живчиком 🙁
У моєї подруги робочий тиск 95/60. Маленька, худенька.
Вона з рюкзаком може ходити по горах цілий день, відбігти зробити фото разів 50, догнати нас і не захекається.
Свого часу серйозно займалася легкою атлетикою, найбільш любила дистанцію 800 м з перешкодами.
Але. Якщо вона не поїсть вчасно, тиск падає у неї сильно, голова болить. Тому слідкує за часом.

оксюморон• 27 апреля в 10:50
Ответ дляПоказушница
Де ви ту енергію у спорті берете?
Я після спорту - вижатий лимон.
І з ким спілкуюсь, теж. Але що змінюється - зникає віддишка, не так швидко втомлюєшся в буденних справах.
Але заряду енергії після спорту чомусь нема
Я після спорту - вижатий лимон.
Треба підібрати такий спорт, щоб подобався.
Я люблю плавання і після басейну у мене купа енергії.
Ще хіба що бадмінтон люблю, але для нього треба пару.
А біг і аеробіка мені неприємні. Колись намагалася бігати з подругами, мене вистачило ненадовго, бо після бігу весь день був мені пропащим (і це у 16 років, без зайвої ваги).

Така бойова Я• 27 апреля в 10:52
Ответ дляПоказушница
Де ви ту енергію у спорті берете?
Я після спорту - вижатий лимон.
Так то мені так радять. А як після місяця кажу не втягнулася, кажуть: ну тобі треба більше))).
Така бойова Я• 27 апреля в 10:54
Ответ дляПишущаяся
почти все мои сотрудники жили в Киеве. Какие огороды?
Есть несколько человек переселенцы из Херсона или Донецка
Про огороды никто не говорил у них
Родители квартирные жители. И все больные.
Про огороды никто не говорил у них
Я теж жила в Києві, але кожні вихідні на село. І там для міського жителя-важкі навантаження.
Аленький носочек• 27 апреля в 10:59
Я займаюсь в залі більше 10 років, але перехворіла короною і після того 1,5 року хвороб, мрт, закрилось око і тд.
В зал повернулась, намагаюсь повернути свої робочі ваги. Виглядаю нормально знову, завдяки залу, мабуть.
Але до цих пір наслідки корони для мене плачевні …
Проработник• 27 апреля в 11:17
Щодо рухливості . В мене 12-годинні зміни на ногах . І на роботу доводиться ходити пішки , бо по тому маршруту не ходить транспорт . На роботу ходжу через парк і там багато людей зранку на пробіжці . Так от , загалом : в мене , можливо , руху більше за день чим в них , але чи приносить це більше здоров´я і рухливості на майбутнє ? ))
Показушница• 27 апреля в 11:17
Ответ дляоксюморон
Я й підібрала той, який подобається. Фінтес з різними видами пресу не для мене, є протипоказання. Люблю плавання, але перед басейном йду на стрейчинг або йогу. Тобто сумарно десь 2 години занять, 4-5 разів на тиждень.
Бадмінтон лише влітку ввечері замість прогулянки, коли є час 🙂
А, ще пробувала танці. Аж на один раз вистачило.
західний_діалект• 27 апреля в 11:22
Работа влияет на состояние здоровья. Кто пахал как конь тот и разваливается, а кто ничего не делал, с тем все ок.

Леся Українка• 27 апреля в 11:27
Образ жизни влияет на здоровье гораздо раньше 50-60 лет. Многие просто не доживают до этого возраста или доживают с разваленным здоровьем. Генетика конечно тоже очень влияет. Но и хорошая генетика не всегда помагает , если образ жизни нездоровый.

оксюморон• 27 апреля в 11:47
Ответ дляПоказушница
То просто забагато спорту для Вас.
У мене басейн 2-3 рази на тиждень, встигаю відновитися.
Танці мені колись подобалися, але парні, з партнерами ж біда, давно кинула.
Мама фіфті цента• 27 апреля в 12:33
Ответ дляЛовлю капці
У меня есть соседка. Ей 96 лет. Пережила голодомор, войну, эвакуацию, еще голодомор, родителей похоронила в 14 лет. Сама вырастила брата и сестру. На 4й этаж ходит пешком, каждый день у нее примерно 7 км пешая прогулка. Утром зарядка в парке. Так что непонятно про стресс. Экология, наверное, ещё
І позитивне мислення! .
У мене знайома в 33 каже , що перевчитись на іншу професію вже пізно. А подрузі 48 вчить мову і хоче працювати далі по професії, хоче курси пройти. От вам і різниця. Хоча дівчина в 33 роки дуже молодо виглядає, я думала що їй років 26-27 від сили. Не уявляю яка вона буде через 15 років якщо зараз так думає. Хоча можливо, переосмислить і буде по іншому пізніше на це дивитися.

Пацан к успеху шел• 27 апреля в 12:51
Генетика не на первом месте. Образ жизни-отказ от алкоголя и никотина, физическая активность, правильное питание. Потом экология, генетика и профилактика. Только этим надо заниматься намного раньше, чем в 50+ лет. Но начать никогда не поздно
Донька подруги• 27 апреля в 13:59
Здоровье, деньги и желание. Знаю пенсионеров с одним достатком вот уже 19 лет. Одна пара активно путешествует по миру постоянно, вторая домашние
Показушница• 27 апреля в 17:17
Ответ дляоксюморон
То просто забагато спорту для Вас.
Можливо
Але мені подобається