ФрекенБок• 27 апреля в 11:12
Як вплинув курс обгортань на вашу шкіру та обєми?
Чи справді детокс і підтягнення відчутні?
Садоводница• 27 апреля в 11:22
Я робила самостійно дома. Купіть водорості Гуам італійські на мейкапі. Буде той самий ефект, тільки дешевше в 10 разів. Робіть не менше 10 процедур і буде щастя. Потім раз на тиждень - підтимуюче обгортування. Є холодне, а є гаряче. Добре все читайте. В салоні теж воно
Дона Ко Ко• 27 апреля в 11:36
Тоже понравился Гуам, эффект есть, больше на упругость кожи, на обьем не заметила. Еще покупала стикс,но пошла сильная аллергия.
Гуам брала вот этот