бибизяна• 27 апреля в 11:13

Перший пологовий, Київ. Який розмір постілі брати?

Хто народжував у першому пологовому?
В списку написано просто комплект постілі. А потрібно брати односпальну чи 1,5? Наволочка 70×70 чи можна меншу?
Трохи злякана• 27 апреля в 11:16
Беріть свою подушку і ковдру ,щоб не страждати з вибором
ПуГоФФка• 27 апреля в 11:24

Смотрите аккуратно с выбором наволочки, а то в приемном покое могут и развернуть потому что размер наволочки не такой)))
автор бибизяна • 27 апреля в 11:31
Боже, як смішно
Якщо людина ніколи не була в лікарні і поняття не має, як там все влаштовано, замість того щоб просто сказати, треба понасміхатися
автор бибизяна • 27 апреля в 11:31
Ответ дляТрохи злякана
Ага, а ще ліжко, матрац...
Наездница• 27 апреля в 11:32
Ответ дляТрохи злякана
На повному серйозі мені чоловік після пологів привіз моє одіяло і подушку з дому. Мені тільки так комфортно
Наездница• 27 апреля в 11:33
Ответ длябибизяна
Ага, а ще ліжко, матрац...
Та, наче односпальне, хоча в платних палатах ліжка там широкі
Трохи злякана• 27 апреля в 11:43
Ответ длябибизяна
Боже, як смішно
на скрізь по різному ,в одній лікарні в палаті так ,а в іншій вже по іншому ) беріть 70 на 70 (хоча я таких великих не зустрічала) і підгорніть просто .Вас це в той момент взагалі турбувати не буде
Легкого вам народження дитинки
ДваДваВісім• 27 апреля в 12:00
Ответ длябибизяна
Боже, як смішно
В нормальних лікарнях постільну білизну видають
ДваДваВісім• 27 апреля в 12:01
Якщо вагаєтесь - наволочку беріть 70х70. Якщо треба - її можна підвернути
В рот не ложи• 27 апреля в 12:02
Двохспальне, звичайно ж.
Бочка порохУ• 28 апреля в 13:07
Ответ дляДваДваВісім
Это в каких? В гос роддомах надо тащить своё.
неДоПриличий• 28 апреля в 17:52
В палате что дешевле односпальные кровати. Что дороже - двуспальные.
Везде подушки 70х70
автор бибизяна • 28 апреля в 21:52
Ответ длянеДоПриличий
Везде подушки 70х70
Дякую
неДоПриличий• 28 апреля в 23:49
Ответ длябибизяна
Дякую
Да. Ещё жарко там шопипец.
В палате +28.
Батареи прикручивали днём, окно открыть низя было, спала с открытой дверью.
Берите ДВЕ тарелки мелкую/глубокую. И жидкость для мытья посуды немного отлейте куда-то. И МНОГО питьевой воды. Мне муж привозил 5 литров на 1.5 дня.
И кормят там так, что лучше есть свою еду (ну мне было, очень все с молоком)