Люблю ХОЛОСТЯКА• 27 апреля 2025
Який, район Києва більш безпечний для проживання
Крім Печерського та центру. Для оренди, наявність метро бажана, але не суттєва, головне щоб без наркоманських притонів і табунів босоти. Придивляємось до Відрадного, Чоколівки, Соломянки. Березняки ще подобаються. Де б Ви поселились?
Цікавий писочок• 27 апреля 2025
Ответ дляПросто звязда
Немає безпечного.
А за Соломʼянку - це жарт?
а може опитування з іншою метою 🤔
Бутербродница• 27 апреля 2025
Якщо вже про безпеку, подивіться, куди найчастіше ракети і шахеди прилітають, після цього Солом´янський район одразу викреслюйте.
В іншому - Київ велике місто, райони теж великі, ідеалу немає. Коли чуєте, що, наприклад, на Оболоні класно, то майте на увазі, що мова про набережну і біля неї. Гетто з бомжами серед чешек на Оболоні теж існують ...
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 27 апреля 2025
Ответ дляЦікавий писочок
соломянка не найбезпечніший район в нинішніх умовах
Є варіанти на Олексіївській та Ратушного, де краще зняти? Для самотньої жіночки 45 років, яка працює віддалено
Цікавий писочок• 27 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
та бомжі і алкаші здається скрізь існують де є старий фонд. на печерську теж існують маргінали, які успадкували квартири в старому фонді
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 27 апреля 2025
Ответ дляДодекаэдр
На Оболоні
Там ціни, майже, як в Центрі :(
После шести ни-ни• 27 апреля 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Там ціни, майже, як в Центрі :(
Так а що там на рахунок Солом´янки? Рашоботик? Збираєш інформацію, де менше польотів аби й туди влупили?
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 27 апреля 2025
Ответ дляМerida
Хреначат и в центре. Нет такого района
Забула написати, маю на увазі безпеку звичайну. То що скрізь прилітає, то так:((
Бабуся мороз• 27 апреля 2025
Никого не смущает этот дивный анонимный опрос?
Вот именно после таких тем в безопасные, по мнению большинства, районы и прилетает.
Ромашкинная• 27 апреля 2025
Я бы за такие темы банила прямо на взлете.
Но тут, вместо этого, сейчас будет несколько страниц с подробными геометками и описанием, почему и куда что-то регулярно летит.
Автор, а где на Чоколовке, Соломенке, Березняках и Отрадном метро? Вы бы хоть карту Киева открыли перед тем, как тему придумывать.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 27 апреля 2025
Ответ дляНагайна
лучше Русановка, чем Березняки
Дякую, але і ціни там вищі. Русанівка класна
Бабуся мороз• 27 апреля 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
В Германию шуруй.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 27 апреля 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Про прильоти не питаю зовсім.
Цікавить кримінальна обстановка
Кукусикиииииии• 27 апреля 2025
Ответ дляНаташа_32
Район? Да весь Киев. Кто понял ситуацию, уже помалу уезжает.
Что за чушь ? В Киев каждый день только больше людей приезжает
После шести ни-ни• 27 апреля 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Про прильоти не питаю зовсім.
Цікавить кримінальна обстановка
Тоді Солом´янка найкращий для вас варіант.
Кукусикиииииии• 27 апреля 2025
Ответ дляМerida
Хреначат и в центре. Нет такого района
Пара прилетов за всю войну ? Всё ПВО охраняет именно центр
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 27 апреля 2025
Ответ дляРомашкинная
Мене цікавить виключно кримінальна обстановка.
Наявність метро не суттєва, в топіку вказала
Бабуся мороз• 27 апреля 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Про прильоти не питаю зовсім.
Цікавить кримінальна обстановка
Дорогая автор, криминал в Киеве цветет буйным цветом везде. Если вам сцикоткно, то сидите в своем селе или шуруйте в Германию.
Кукусикиииииии• 27 апреля 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Там нет даже метро, куча алкашни и нариков, что классного ?
Бабуся мороз• 27 апреля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Как что? Будет как дома
Виниловая пластинка• 27 апреля 2025
У меня вопрос не по теме, но не могу не задать.
Скажите, а зачем после слова ’який’ запятая?
Самоучка• 27 апреля 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Конча-Заспа нє?