Мудробаба• вчера в 20:47
Продала квартиру в Києві
Питання, де краще купити нерухомість на західній Україні?
из_под_тишка• вчера в 20:49
Нет привязки к работе, к детям с садами, школами, кружками? Вы сдавать?
ОбережнаЯ• вчера в 20:50
Ответ дляЗабризкана водою
Жити спокійно
Тогда надо выбрать тихий райцентр, напр, турка, Самбор, Дрогобыч и тп
Ужгород• вчера в 20:50
Ответ дляЗабризкана водою
Жити спокійно
Ну от як? Опишіть )) тим більше, це ж зовсім інша ментальність, культура. Складно уявити мені.
Гага Газу• вчера в 20:51
Ответ дляЗабризкана водою
Жити спокійно
В Киеве можно тоже жить спокойно и счастливо . Все заканчивается . У вас паничка
Гага Газу• вчера в 20:51
Ответ дляЗабризкана водою
Жити спокійно
Мудробаба
• вчера в 20:51
Дивлюсь ціни і не знаю чи вистачить чи треба ще одну продавати в Києві, щоб купити в Ужгороді. Чоловік проти продати його маленьку квартиру
Мафиозная• вчера в 20:51
Ответ дляМудробаба
Розглядаю: Мукачево, Ужгород, Чернівці
Карту України купіть для початку. Яким боком Чернівці до Західної?
Бибер-анонимер• вчера в 20:51
Ответ дляДиректор Пляжу
Там і купляйте,якщо вистачить
Вы думаете после Киева не вистачит?)
Забризкана водою• вчера в 20:52
Ответ дляГага Газу
Я не автор. Живу в Києві. Була в Яремче не хотілося звідти вертатися...
Эта_Шикарна)• вчера в 20:53
Ответ дляУжгород
Моя знакомая три месяца продержалась в Львовской области и умотала назад в Харьков)
Это было в самом начале полномасштабной
Удальонка• вчера в 20:52
Ответ дляУжгород
Українці в Німеччині живуть спокійно,а на заході України не зможуть?Дивина якась
Ужгород• вчера в 20:52
Ответ дляЭта_Шикарна)
Это было в самом начале полномасштабной
Охотно верю )
Мудробаба
• вчера в 20:52
Ответ дляМафиозная
Ну трішки звернула, але там спокійно і мені там теж сподобалось
Помидорина• вчера в 20:53
Ответ дляУжгород
Мы живём почти 4 года после Киева, прекрасно, если Вы адекватный человек, то и относятся к Вам также.
Обращеница• вчера в 20:53
Ответ дляМудробаба
Вы серьезно?)
Ужгород• вчера в 20:53
Ответ дляЗабризкана водою
Як? Це ж село село. А скільки ж ви були там?
Мудробаба
• вчера в 20:53
Ответ дляПомидорина
Мы купили в Трускавце.
Якщо не секрет за скільки?
Вся така шо куди там• вчера в 20:53
Ответ дляМудробаба
Не варто продавати маленьку в Києві, це ж гарний актив для оренди. Я б теж глянула на Тернопіль. Ваш вибір Ужгород бо на кордоні, в разі чого вже не Україна ?
Ща как дам• вчера в 20:53
Ответ дляМудробаба
Вы сначала в Киеве продали, а потом посмотрели цены там?
Забризкана водою• вчера в 20:53
Ответ дляЭта_Шикарна)
Это было в самом начале полномасштабной
А мої знайомі з Харькова переїхали в Івано-Франківськ, три роки там норм. Є хто з Києва в Ужгород теж норм
Ms. При теле• вчера в 20:53
Ответ дляиз_под_тишка
може, немає дітей, або діти дорослі. а робота віддалена.
Помидорина• вчера в 20:54
Ответ дляМудробаба
Якщо не секрет за скільки?
2ка 62 метра с ремонтом 75 тыс, дом новый.