Хочемо проїхати відпочити, бюджет трохи обмежений, тому точно не ол-інклюзів. Що краще бронювати? Готель зі сніданком і вечерею чи апартаменти і готувати самим?
Якісь можливо маєте практичні поради по відпочинку на цьому острові?
Який регіон краще обрати? Нам дешевше летіти в Ханью, але наче на східному узбережжі більше курортів