АяВсёЗнаю• 27 апреля в 18:07
Мій чоловік не закохався в мене за перший рік знайомства. Це мучить мене
Діло було недавно.
Працювала офіс-менеджером, до нас виходив зі своєю командою із віддаленої роботи в офіс керівник одного відділу. Ми посварились ще по телефону, бо він хотів висадити мене з одного кабінету в інший , щоб його підлеглі сіли 😂
Я зустріла його, він одразу почав мене дуже дратувати, прямо до сказу. Хоча і симпатичний, але не подобався мені жахливо.
Так ми рік тільки вітались і прощались. Всі його жарти і спроби поговорити я ігнорувала.
Помітила його тільки через рік, коли він заступився за мене перед керівником і вибив премію для мене за понаднормову роботу.
А також просто так багато допомагав, хоча я могла зробити це сама.
Тоді я його помітила. І + зіграло свою роль те, що інша колега вже 3 місяці до нього залицялась і мені скаржилась, що нічого не виходить, інтересу з його боку немає.
Показала свій інтерес і все закрутилось.
А до того нічого не було.
Неприємно.
А до того нічого не було.
Неприємно.
АяВсёЗнаю
• 27 апреля в 18:10
Ответ дляГорлаю зрання
Вам дають заголовки, а далі розповідь на вільну тему?
А ви читати вмієте?
Горлаю зрання• 27 апреля в 18:12
Ответ дляАяВсёЗнаю
А ви читати вмієте?
А ви думаєте тут на форумі є люди які не вміють?
Угадайс• 27 апреля в 18:14
ви невротик, любите коли у вас відбирають,качелі створюєте замість того , щоб гарно жити
Сапай вазони• 27 апреля в 18:23
А как он должен был поступить? Увидеть и сразу упасть в обморок от счастья? И да, прикиньте, мужчины не хотят без обратной положительной связи что-то делать.
Єдина Країна• 27 апреля в 18:33
И в чем проблема?
Что вас мучает? Не было любви с первого взгляда?