Незламна Україна• 27 апреля 2025
что вы сейчас изучаете
для работы или ради интереса?
Уси Пуси• 27 апреля 2025
Сейчас делаю проект для курса Lean Green belt. Недавно закончила длинную учебу, получила диплом NEBOSH, и курс второго иностранного. Пока что новых учеб не планирую. А для интереса - интересные места для посещения в Азии, планирую поездку в июле
Хачапууури• 27 апреля 2025
Оо, купу всього.
По роботі фігму, використання ШІ в дизайні, ведення корпоративних соцмереж.
Ще живопис і все, що з ним пов´язано.
Вже самій часом заважає це все навчання але я така є, що не зможу просто так сидіти.
Ще живопис і все, що з ним пов´язано.
Швидка Настя• 27 апреля 2025
Ответ дляУси Пуси
Ким плануєте працювати з такою базою?
Швидка Настя• 27 апреля 2025
Ответ дляПоміркована думка
Английский...хочу С2 получить
З репетитором чи самі?За скільки вивчили?Які методи використовуєте?
Поміркована думка• 27 апреля 2025
Ответ дляШвидка Настя
Это моя работа)
Уси Пуси• 27 апреля 2025
Ответ дляШвидка Настя
Ким плануєте працювати з такою базою?
Я давно працюю Environment Health and Safety спеціаліст в hi tech компанії, навчання оплатив роботодавець