Доктор Хаос• 27 апреля в 18:48
Приїхали в Київ на тиждень
Знаю, що багатьох ці теми дратують) але поділюся і я своїм досвідом. Ми живемо у Польщі вже три роки, вважаю, що досить адаптовані. Зараз приїхали на тиждень у Київ, і я же тут класно. Своя квартира, а не орендована. Рідні, друзі... ціни! в кафе, на послуги в 2 рази дешевле ніж в Польщі.... зовсім по іншому себе почуваю в хорошому сенсі. Вже думаю про те, щоб можливо повернутися якщо війна дійсно закінчиться...
Copy-Paste• 27 апреля в 19:02
Кто был долго за бугром, запрет на выезд на 100 лет, научить родину любить
Мрію про космос• 27 апреля в 19:02
Ответ дляДоктор Хаос
ну наприклад в Києві капучіно 60 гривень, в Польщі таке саме буде 160-170 грн. Салат тут 200 грн, там такий буде 400 грн. Манікюр в Польщі 1500 грн, якщо переводити в гривні
А якщо з британськими ціни порівняти, чи з американськими, то й взагалі -шара :))
Карамбулкул• 27 апреля в 19:02
Ответ дляДоктор Хаос
в Польщі і немає від чого бути у захваті. Країна майже така як Україна, тільки ціни вищі, а на житло ціни космос
Польща така сумна країна (, мені Варшава взагалі не подобається, з Києвом і не порівняти
МаксХмара• 27 апреля в 19:02
Аренда в Польше гораздо выше чем в Украине. Коллега снимает в спальном районе Варшавы 2к - 4 тыс злотых.
За ким я буду?• 27 апреля в 19:03
Ответ дляCopy-Paste
Совком віє
Как_б_не_так• 27 апреля в 19:04
Ответ дляЗа ким я буду?
То вона ще в Африці не була
Может и была, она не беженка, переехала по рабочему контракту с семьей задолго до войны, по работе много куда моталась. Просто в Африке некому плакаться на цены в Швеции
За ким я буду?• 27 апреля в 19:04
Ответ дляПожмаковна
А Києві
Проміняли каштани на сосни)
Ви на оренді там чи своє житло?
Пожмаковна• 27 апреля в 19:06
Ответ дляЗа ким я буду?
Проміняли каштани на сосни)
Ви на оренді там чи своє житло?
Спочатку знімали, а коли запрацювали реєстри, то купили своє.
Вельшановна• 27 апреля в 19:06
Ответ дляДоктор Хаос
А якщо арендувати в Києві і пахати в Польщі?))
Вельшановна• 27 апреля в 19:09
Ответ дляАнти-анонім
А в Украине зарплаты позволяют вести достойную жизнь со съемным жильём не от зп до зп?
Вы что? А за что в Польше киевляне будут делать ногти, капучино и салат покупать? Надо у..пывать на киевскую аренду и представлять с себя великого специалиста на 2 работах и по выходным клиннинг окон или ногти делать ))
Свекруня• 27 апреля в 19:09
Ответ дляДоктор Хаос
Так ви порівнюйте ціни в закладах одного рівня)
Манікюр у Франції 20-40 євро, а Польща таки дешевша за Францію.
Я недарма попросила ціни, бо говорили з давнім товаришем з Києва. Пиво плюс фірмовий бургер у пабі коло хати потягнули 800 грн. І я вважаю, що це овердофіга.
А тепер саме цікаве. Порівняйте скільки і чого ви зможете собі дозволити на традиційну київську зпл в 20-25 тисяч грн і на середню польську)
До речі, необов´язково повертатися до Польщі, можна залишитися і у Києві.
Вельшановна• 27 апреля в 19:09
Ответ дляКарамбулкул
Ви в заручниках?
Меня много• 27 апреля в 19:10
Ответ дляДоктор Хаос
але вони все одно маленькі у порівнянні з вартістю послуг та оренди
А за сколько квартиру арендуете, какую и где, в большом городе или маленьком населенном пункте?
Карусель-весель• 27 апреля в 19:10
Ответ дляДоктор Хаос
Ну і мінімалка там- не порівняти з нашою)
Меня много• 27 апреля в 19:11
Ответ дляCopy-Paste
Было бы неплохо и главное что эти многодетные бы не вернулись и их осеменители
Свекруня• 27 апреля в 19:12
Ответ дляКарусель-весель
До речі, яка в Польщі мінімалка в євро?
Карусель-весель• 27 апреля в 19:12
Ответ дляДоктор Хаос
Це послуги і оренда підлаштовані під ті зарплати) але, в процентному співвідношенні до зарплати, у нас все-таки вище((
Свекруня• 27 апреля в 19:13
Ответ дляМеня много
Правильно, нічого їм платити податки на вашу пенсію, хай поляків чи німців на пенсії годують. А ви і самі справитеся, без пенсій.
Меня много• 27 апреля в 19:14
Ответ дляСвекруня
Так они сами расплодятся и будут на пособия надеяться как и из родители, так что никаких налогов и так не будет, зато больше кислорода бун
Карусель-весель• 27 апреля в 19:15
Ответ дляМаксХмара
Це їхня мінімалка (брутто).
Фактично, те саме як наша мінімалка- 8000.
Не любовница• 27 апреля в 19:21
Вы совсем не адаптировались, когда ориентируйтесь в Польше, будите лететь обратно в Польшу
Свекруня• 27 апреля в 19:21
Ответ дляМеня много
І не кажіть. Он Мілка Куніс з Чернівців виїхала, на пасобіях у голівуді тепер сидить, ще й дітей народила - все прям як ви пишите.
А Ян Кум з Києва з батьками ’на пасобія’ переїхав. Тепер ви користуєтеся його WhatsApp, хоча і як лихо ’розкрили’ його геніальний план - сидіти на пасобіях...
Сидіть далі з киснем, бо зовсім скоро це буде чи не єдине джерело харчування, доступне вам на пенсії.
Не любовница• 27 апреля в 19:22
Ответ дляАнти-анонім
Да, но все равно в пределах 70 грн
В Польше квашенная по 50 грн,
Сусідка знизу• 27 апреля в 19:26
а у нас после позавчера мысли другие...окон нет, школу повредили тоже ,а страх какой испытали...
Меня много• 27 апреля в 19:33
Ответ дляСвекруня
Пенсий и так скоро не будет и причем здесь вообще Милка и когда это было.